Art-ceramics
Number of items: 138
2423061
11136
399
Art-ceramics
Other collectibles
Retro iparművész falitál, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal és apró kopásnyomokkal, d: 21 cm
1 600 HUF
2423054
11137
399
3400
Art-ceramics
Other collectibles
Falikép, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, fa keretben, 22,5x14 cm
3 400 HUF
2423068
11138
399
Art-ceramics
Other collectibles
Retro háromszögű iparművész váza plasztikus hal dekorral, mázas kerámia, jelzett (formaszámmal?), apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
1 600 HUF
2415863
11139
399
Art-ceramics
Other collectibles
Mázas kerámia füles edény, kézzel festett, Agyagipar Karcag jelzéssel, mázrepedésekkel, kis mázhibákkal, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm + mázas kerámia dísztál, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis mázhibákkal, kopásnyomokkal, d: 24 cm
1 400 HUF
2359893
11140
399
Art-ceramics
Other collectibles
2 db festett mázas kerámia gyertyatartó, kis lepattanásokkal, m: 8 cm, 12 cm
2398528
11141
399
Art-ceramics
Other collectibles
Korondi fali tál, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, d: 26 cm
1 600 HUF
2413325
11142
399
Art-ceramics
Other collectibles
Homan A. jelzéssel: Mázas kerámia kínáló tál. Kézzel festett jelzett, hibátlan. d: 32 cm
2 000 HUF
2416230
11143
399
2200
Art-ceramics
Other collectibles
Bodrogkeresztúri kerámia fácánok, 2 db, kézzel festettek, az egyik jelzett, hibátlanok, 16x9 cm és 14x22 cm
2 200 HUF
2435511
11144
399
Art-ceramics
Other collectibles
Olaj feliratú palack, barackos mintával, dugóval, sérült, m: 23 cm
3 000 HUF
2435508
11145
399
Art-ceramics
Other collectibles
Mázas kerámia kis váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11×8×8,5 cm
1 800 HUF
2445334
11146
399
Art-ceramics
Other collectibles
Kerámia teás készlet, 5 db csészével, hibátlan
1 000 HUF
2445289
11147
399
Art-ceramics
Other collectibles
2 db iparművész kerámia asztali lámpa, búra nélkül, jelzett, kopásnyomokkal, működik, m: 20,5 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m