Art-ceramics Number of items: 138
2386805
11100
399
36000
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
36 000 HUF
2432027
11101
399
Art-ceramics
Other collectibles
Illár Erzsébet (1940- ): Anya gyermekével. Égetett agyag, jelzett, jó állapotban, m:20 cm
16 000 HUF
2437608
11102
399
14000
Art-ceramics
Other collectibles
Gádor István (1891-1984): Virágos tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 8,5x8,5 cm, m: 1,5 cm
14 000 HUF
2437617
11103
399
Art-ceramics
Other collectibles
Gádor István (1891-1984): Türkiz színű pipatórium, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 8×5×3 cm
12 000 HUF
2437134
11104
399
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Géza (1894-1971): Levélmintás kínáló kehely, Zsolnay korszak, 1940 körül. Mázas kerámia, jelzett, talpán lepattanással, d: 20,5 cm, m: 13 cm
12 000 HUF
2408866
11105
399
14000
Art-ceramics
Other collectibles
Zsolnay falikép, tervező: Fürtös György, samott mázas kerámia, Zsolnay jelzés nélkül, próbadarab P jelzéssel, mázhibákkal, 25x19 cm
14 000 HUF
2438247
11106
399
Art-ceramics
Other collectibles
Goebel Madonna gyermekével, fajansz, jelzett, lepattanással, 32×14 cm
12 000 HUF
2437462
11107
399
Art-ceramics
Other collectibles
Varga Mátyás (1910-2002): Bethlen Gábor. Színes mázakkal festett fali kerámia, kisebb csorbák és tűzrepedések. Jelzett: Varga Mátyás 1988. d: 42,5 cm
Kézműves kivitelű, szobrászati igényű egyedi kerámiákat, amelyeken jól érzékelhető a mély ragaszkodás a titokzatos népi kerámia által megőrzött ősi mesterséghez. Mindig megújulni tudó, egyéniségével a kortól és divattól független, klasszikus értékeket képviselte, mind az életében és művészetében egyaránt.
18 000 HUF
2437850
11108
399
4800
Art-ceramics
Other collectibles
Kucs Béla (1925-1984): Térdelő akt virággal. Kerámia szobor, jelzett, kopásnyomokkal, apró sérülésekkel, m: 25 cm
4 800 HUF
2445915
11109
399
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Mária: Leányka. Kerámia, jelzetlen, apró sérülésekkel, m:17,5cm
5 000 HUF
2437914
11110
399
Art-ceramics
Other collectibles
Eschenbach Jenő (1908-1981): Lányka mézes csuporral. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kisebb kopásnyomokkal, az ujjain sérült, m: 13 cm
3 000 HUF
2433320
11111
399
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925-2011): Tálka, fekete, sárga, fehér mázakkal festett kerámia. Hibátlan állapotban. Jelzett: GL, d: 17 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035