cca 1800 4 db régi metszet, papír, feltehetően illusztrációk Michel Eyquem de Montaigne Gedanken und Meinungen über allerley Gegenstände c. könyvéből. Részben foltos, körbevágva. 3 db papírra v. vékony kartonra kasírozva. 12,5x7 és 13x8 cm közötti méretben.
18 db Boccaccio illusztráció: François Boucher, Charles Eisen és Hubert François Gravelot rézmetszeteivel és könyvdíszeivel 1757-ben megjelent Londoni Boccaccio-kiadás után készült nyomatok, az 1931-ben a Könyvkedvelők kiadásában megjelent Boccaccio kötetekből. Foltos. 12x7 cm
cca 1840-1850 Mondsee városának látképe a Szent-Mihály Bazilikával, háttérben a tóval és hegyekkel. Acélmetszet, papír, kissé foltos, Gregor Baldi: Album von Oberösterreich und Salzburg c. könyvéből, 10x15 cm / Steel engraving, a bit spotty
Jean-Jacques Rousseau és Voltaire francia filozófusok, írók, portréi, fametszet, jelzett a nyomaton, üvegeztett fa keretben,11x7,5 cmx2, keret: 16x12 cmx2
cca 1750 után Des Durchlauchtigst Herzoglichen Lothringischen Hauses Stamm-Tafel, wie solches in Röm. Kays. Maj. Francisco I. glorreichest blühet,... Augsburg, Matthäus Steutter, színezett rézmetszet, német nyelven, a Lotharingiai-ház családfája I. Ferenc (1708-1765) német-római császárig, Mária Terézia (1717-1780) magyar és cseh királynő férjéig, két helyen restaurációval, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, a sarkain kis lyukakkal, az egyik sarkán kis hiánnyal, utólagos név bejegyzésekkel a felső, eredetileg üres mezőkben (Maria Josepha (1751), Maria Charlotta Ludovica (1752), Ferdinandus Carolus (1754)), a hátoldalon bejegyzéssel, metszet: 55,5x47,5 cm, teljes: 64x54 cm /
cca after1750 Des Durchlauchtigst Herzoglichen Lothringischen Hauses Stamm-Tafel, wie solches in Röm. Kays. Maj. Francisco I. glorreichest blühet,... Augsburg, Matthäus Steutter, coloured copper engraving, in German language, with late notice on the upper fireld (Maria Josepha (1751), Maria Charlotta Ludovica (1752), Ferdinandus Carolus (1754)), with notices on the back, repaired, damaged, signs of folds, with little holes on the corners, little lack on one corner, 55,5x47,5 cm, full : 64x54 cm
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Veszteglő a verestoronyi szorosban. Színezett acélmetszet beszakadással. Foltos. Üvegezett keretben. / Stained steel-engraving page with tear. In glazed frame. size: 17x11 cm
'Abt v. Dongerlo Oberster und Inhaber verschiedener Regimenter bei der niederländischen Armee wie solhe hier zu Sehen ist.", kézzel színezett rézmetszet, üvegezett fa keretben, metszet: 25x18 cm, keret: 42x31 cm