Books: Travelling, Local History

Number of items: 270

Kelemen László: Országismereti kézikönyv. A szerző által dedikált! H.n., 1997, szerzői. Kiadói papírkötés.
15060.

2 000 HUF
Buza Péter: Kispest anno. Képeskönyv a régi jó világról. Bp., 1998, Maecenas/Kispest Polgármesteri Hivatal. 202 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Timár Béla volt kispesti polgármester ajándékozási soraival.
15061.

2 000 HUF
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
15062.

1 600 HUF
Bunta Magdolna: Kolozsvári ötvösök a XVI.-XVIII. században. A Magyar Nemzeti Múzeum Művelődéstörténeti Kiadványa. Bp., 2001, a Magyar Nemzeti Múzeum kiadása. Megjelent 700 példányban. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapot.
15063.

1 800 HUF
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal.
15064.

1 800 HUF
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.
15065.

1 400 HUF
Deák Sándor - Németi Elemér (szerk.): Pestújhely Ezüstkönyve 1910-1935. Pestújhely, Pestújhelyi Újság. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
15066.

1 400 HUF
31
Az Európai Unió fővárosai - városrészek Csepel. Bp., 2006. CEBA. 192p . Kiadói kartonálásban
15067.

1 200 HUF
15068.

1 400 HUF
Baedeker, Karl: Belgien und Holland. Leipzig, 1897, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban / linen binding, good condition
15069.

2 000 HUF
Türkei, Rumänien, Serbien, Bulgarien. Lepzig, Wien, 1898, Bibliographisches Institut. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban / linen binding, good condition
15070.

2 000 HUF
14
15071.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF