Books: Travelling, Local History

Number of items: 270

Juri Szemjonov: Szibéria meghódítása. Fordít.: Nyíreő Éva. Ismeretlen Világok. Bp.,[1940], Athenaeum, 341+2 p. + 8 t. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon, kissé kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.
15108.

1 000 HUF
Pereházy Károly: A városliget. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Diósy Antal akvarelljeivel és fekete-fehér fotókkal illusztrálva.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
15109.

1 000 HUF
Medvigy Mihály: Róma. Művészeti és régészeti barangolás a történelmi múltban. Rómát látni... A vatikáni Péter-bazilikák életrajza. Bp., 2009., Semmelweis Kiadó. Kiadói papírkötés.
15110.

1 000 HUF
15111.

1 000 HUF
G. Pellegrini- Cera una volta Roma (Egyszer volt, hol nem volt Rómában) - Tellini 1972
15112.

G. Pellegrini- C'era una volta Roma (Egyszer volt, hol nem volt Rómában) - Tellini 1972

1 000 HUF
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, egészen kis kopásnyomokkal.
15113.

1 000 HUF
Keszthelyi Ernő: Alacsony-Tátra turistakalauz. Bp., 1985, Sport. Egészvászon kötés, kissé szakadozott papír védőborítóval. Térképmelléklettel.
15114.

1 000 HUF
Soós Imre, Kiszely Gyula, Zádor Tibor: Vázlatok a diósgyőri vaskohászat 190 éves történetéből. (1770-1960.) Kohászati Történeti Bizottság Közleményei. 4-6. sz. Miskolc, 1960, Lenin Kohászati Művek. Megjelent 1500 példányban.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15115.

1 000 HUF
Helytörténeti katalógus, 2db. A Pesterzsébet Múzeum helytörténeti kiállításának vezetője. H.n., é.n., Budapesti Történeti Múzeum. Papírkötésben, megsárgult borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. + Katalógus a Csökölyi Községi Könyvtár könyvállományából. H.n., 1962, Nagyatádi járási Könyvtár. Papírkötésben, meglazult kötéssel.
15116.

1 000 HUF
dr. Horváth Ferenc: Város születik... Veresegyház a XXI. század küszöbén. Veresegyház, 1999, CEBA Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15117.

800 HUF
Újpest története. Szerk.: Gerelyes Ede. Bp., 1977. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, első néhány lapon szakadással. + Kovács Ferenc IV. kerületi, újpesti tanácselnök autográf aláírása 1978-ból, a könyvhöz mellékelt levélen
15118.

800 HUF
Szigliget. Szerk.: Koczogh Ákos. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. 141 p + XXXII t. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
15119.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF