Books: Travelling, Local History

Number of items: 270

A világ legszebb helyei sorozat 21 kötete: Provence, Kuba, Törökország, Tunézia, Kalifornia, Prága, Brazília, A bajor kastélyok, Róma, Toszkána, Argentína, New York, Párizs, Kanyonok földje, Andalúzia, Skót kastélyok, A Loire menti kastélyok, London, Velence, Írország, Szentpétervár. Bp., Gabo Kiadó. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
15000.

12 000 HUF
32,43
35,29
18
Sven Hedin: A vándorló tó. I. köt. Ford. Mezey Dénes. 29 képpel. A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp., 1940, Franklin, 144 p.+ 8 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal.
15001.

4 000 HUF
15002.

3 000 HUF
15003.

5 000 HUF
Dessewffy Arisztid: Velencze. Bp., 1895., Kosmos. 368p.. Szövegközti képekkel illusztrálva. Korabeli aranyozott, kissé kopottas, gerincén sérült félbőr-kötésben. Előzéklapokra korabeli képek beragasztva, ajándékozási sorokkal.
15004.

Dessewffy Arisztid: Velencze. Bp., 1895., "Kosmos". 368p.. Szövegközti képekkel illusztrálva. Korabeli aranyozott, kissé kopottas, gerincén sérült félbőr-kötésben. Előzéklapokra korabeli képek beragasztva, ajándékozási sorokkal.

4 000 HUF
15005.

5 500 HUF
14,86
16,18
26
Breitfeld Alajos, Szántó Frigyes (szerk.): Budapesti Borbélyok és Férfifodrászok Ipartestület Jubileumi emlékkönyve 1885-1935. Bp., 1935, Szántó Frigyes kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrált, néhány korabeli reklámmal. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborítót bekötötték, kissé sérült gerinccel.
15006.

5 000 HUF
Budapest Története I-V. Szerk.: Gerevich László, Kosáry Domokos, Vörös Károly, Horváth Miklós. Bp., 1973-1980, Akadémia Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, mellékletekkel.
15007.

6 000 HUF
16
15008.

5 000 HUF
15009.

5 000 HUF
Vagner József: Adatok a Nyitra-városi plebániák történetéhez. (Lenyomat a Nyitramegyei Szemléből.)  Nyitra, 1902. Huszár István. 112 l. Kiadói papírkötésben, minimális sérüléssel
15010.

4 000 HUF
Kalauz Pozsony és környékén. Woerl-féle utmutató zsebkönyv. Würzburg, (1896.) Woerl Leo. 1 színes, kihajt. térk.+28 l. 8 lev. Fűzve, kiadói borítékban Egy térkép melléklettel.
15011.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF