Books: Technics

Number of items: 29

Kiszely Gyula: A magyarországi öntészet története képekben. A szerző által dedikált példány! Bp., 1978., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
17262.

2 000 HUF
Csepel D-350 dieselmotoros teherautó alkatrészjegyzéke. Szigethalom, 1951, Csepel Autógyár. 79 p + XVIII t. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17263.

3 000 HUF
17264.

2 400 HUF
17265.

1 800 HUF
17266.

2 000 HUF
17267.

2 000 HUF
23
Lovas Béla: Mikroszkóp-mikrokozmosz. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17268.

4 000 HUF
17269.

1 600 HUF
17270.

2 000 HUF
3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Vass Balázs: Repülőgép- és helikoptertípusok. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. 207 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az utolsó oldal sérült. + Simóné Avarosy Éva: Suhanó famadarak. A vitorlázórepülés első fél évszázada. Bp., 1989, Háttér. 188 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé gyűrött lapokkal. + Vass Balázs: Repülőgépek, helikopterek, rakéták. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó. 255 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
17271.

2 000 HUF
17272.

1 200 HUF
Repülőgép enciklopédia. Látvány és technika. Bp.,1992,Gemini. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17273.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF