Books: Tales

Number of items: 34

Altay Margit: A kék madár. Maurice Maeterlinck filmmeséje. A borító Sebők Imre munkája. Bp.,(1941), Palladis Rt., 62 p. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
17427.

1 800 HUF
Walt Disney: Három kis malac. A - - Studio szövegével és színes képeivel. Ford.: Zihány Árpád. Bp.én., Palladis, 48 p.+ 6 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér, és színes képekkel illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötésben, egy hiányzó színes képtáblával, egy kivétellel a színes táblák sérültek, közte sérült-hiányos is, 5 lap kijár.
17428.

1 400 HUF
Mix y su cascabel spanyol nyelvű képes mesekönyv csengős könyvjelzővel / Cartoon booklet 16 p.
17429.

2 000 HUF
Udvarhelyszéki népmesék - Kriza János nyomán. Marosvásárhely, 2005, Mentor Kiadó. Illusztrációk és borítóterv: Székely Beáta. Kiadói kartonált papírkötés.
17430.

1 200 HUF
Ötven év. A magyar lányok albuma. 1894-1944 legszebb ifjúsági elbeszélései. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1944), Új Ídők. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel,
17431.

1 400 HUF
Regék és elbeszélések az ifjúság számára. Wildermuth Ottilia után dolgozta egy nagykőrösi tanár. Bp., 1886, Franklin. Félvászon kötés, litho illusztrációkkal, kissé kopottas állapotban.
17432.

1 800 HUF
Heltai Gáspár, Pesti Gábor, Ács Pál, Székely Júlia Anna: A madarakról és a vadakról. Régi magyar mesék. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos előzék lappal és címlappal, volt könyvtári példány.
17433.

1 200 HUF
Faragó József -Fábián Imre: Bihari gyermekmondókák. Bukarest, 1982, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé sérült papírborítóval.
17434.

1 200 HUF
Szepesi Attila: Kilenc bagoly. Budapest, 2000, Ister. A kötet illusztrátora, Barta Gabriella által dedikált!. Kiadói papírkötés.
17435.

1 200 HUF
17436.

1 200 HUF
A csillagok szíve. Afrikai mesék. Válogatta és a mesemagyarázót írta Bodrogi Tibor és Karig Sára. Népek meséi. Szerk.: Ortutay Gyula. Molnár Ágnes rajzaival. Bp., é.n.,Móra. Átkötött műbőr kötés, volt könyvtári példány, egy lap sérült és hiányos, néhány lap foltos.
17437.

1 200 HUF
Vajda Marietta: Csengő tulipán. Mesék. Gortvay Stefánia rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17438.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF