Number of items: 434

Fekete András: Szerelemviharban. A szerző által dedikált! Bp., 2005, Lyrikusok Irodalmi Műhely. Véghseő Klára illusztrációival. Kiadói papírkötés.
17677.

1 000 HUF
Teleki János, gróf: A modern közlekedéspolitika és a közlekedésügy kérdései az 1935/36 évi költségvetésben. Bp., 1935. Szerző. (Nagy Vince könyvnyomdája). 48p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval és gerinccel, borító és előzéklap foltos, részben felvágatlan példány, intézményi bélyegzőkkel.
17678.

1 000 HUF
Salát Ibolya: Titkaim. Versek. A szerző által dedikált! H.n., 2006, Eosz Pénzügyi Tanácsadó és Szolgáltató Bt.. Kiadói kartonált papírkötés, felső sarkainál kissé sérült borítóval.
17679.

800 HUF
Cs. Varga István: Cum Honore. Eger, 2006, Segít a Város Alapítvány. A szerző, Cs. Varga István (1949-) irodalomtörténész által dedikált. Kiadói kartonált papírkötés.
17680.

800 HUF
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Sérült gerinccel, kopott borítóval, 6.-14. oldal foltos, intézményi bélyegzőkkel.
17681.

1 000 HUF
A. Haukland: Két nemzedék. Bp., én. Athenaeum. Fűzve, papírborítóval, felvágatlan.-
17682.

800 HUF
Jean Giono: Sarju. ford: Illyés Gyula. Bp., én. Rávai . Egészvászon kötés, papírborítóval
17683.

800 HUF
Lakatos Vince: Hatrongyos. Bp.,[1944],Stádium. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóba, a védőborítón hiánnyal.
17684.

800 HUF
Hetes lexikon. Összeáll.: Kicsi Sándor András - Magyar László András. Bp, 2002, Enciklopédia Kiadó. Első magyarországi kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
17685.

1 000 HUF
Wass Albert: Farkasverem. Bp., SzEFHE, é.n. Kissé kopott kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17686.

900 HUF
2,43
2,65
Kölcsey Ferenc versei. Bp., 1889., Franklin. Ötödik kiadás. A költő arcképével. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó szennylappal.
17687.

1 200 HUF
Esterházy Péter - Czeizel Balázs: Biztos kaland. Bp. 1989. Novotrade 50 levél Fűzve, képes, feliratos, eredeti papírborítóban. Kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
17688.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF