Books: Other languages

Number of items: 17

Linguaphone Nihongo Kosu japán nyelvtanfolyam, füzetek és lemezek, mappában.
17399.

5 000 HUF
Edmond Locard: Policiers de roman et policiers de laboratoire. Paris, 1924. Payot. Laza félvászon kötésben
17400.

3 000 HUF
Élite de Poesies fugitives. London, 1769. 269p. Korabeli, sérült egészbőr kötésben / in damaged leather binding
17401.

2 400 HUF
17402.

2 000 HUF
17403.

2 000 HUF
Charles Selby: Maximus and speciments of William Muggins, London, 1846. Routledge. Javított egészvászon kötésben / in restored linen binding.
17404.

2 000 HUF
Bazyli Kihan: Port of Gdansk. Poznan, é.n. Wydawnictwo Artystyczno Graficzne. Kiadói papír kötésben, angol nyelven.
17405.

1 000 HUF
Eine Holzschnittfolge von f- Mayer-Becht zu Miguel de Cervantes Don Quijote. Leoben 1947. Kiadói papírkötésben, kis szakadással
17406.

1 000 HUF
Vegyes német nyelvű könyvtétel, 4 db. W. Shakespeare: Der Sturm. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Diel Lärm um Nichts. Universal Bibliothek 3727. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Maß für Maß. Universal Bibliothek 4523. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + Goethe: Werthers Leiden. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval.
17407.

Vegyes német nyelvű könyvtétel, 4 db. W. Shakespeare: Der Sturm. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Diel Lärm um Nichts. Universal Bibliothek 3727. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Maß für Maß. Universal Bibliothek 4523. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + Goethe: Werther's Leiden. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval.

1 600 HUF
Heimburg, Wilhelmine: Ihr einziger Bruder. Leipzig, Gebhardts Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban / linen binding, good condition
17408.

Heimburg, Wilhelmine: Ihr einziger Bruder. Leipzig, Gebhardt's Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban / linen binding, good condition

1 000 HUF
17409.

2 000 HUF
Jan Durdík-Miroslav Mudra-Miroslav Sáda: Alte Handfeuerwaffen (Régi kézifegyverek) 1977 Prága, német nyelvű,színes és fekete-fehér fotókkal, ábrákkal gazdagon illusztrálva. Egész vászon kötés, jó állapotú borítóval.
17410.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF