Books: Law

Number of items: 20

15651.

18 000 HUF
48,65
52,94
Henrici de Cocceji ... Grotius illustratus : seu Commentarii ad Hugonis Grotii De jure belli et pacis libros tres in quibus jus naturae & gentium... Tomus IV. Wratislaviae :1752 Sumtibus Johannis Jacobi Korn ...,  Korabeli, sérült aranyozott egészbőr kötésben
15652.

10 000 HUF
27,03
29,41
Deák Ferenc: Adalék a magyar közjoghoz. Észrevételek Lustkandl Venczel munkájára: Das Ungarisch-Österreichische Staatsrecht! A magyar közjog történelmének szempontjából. A Budapesti Szemle 1865. I. füzetéből. Pest, 1865, Pfeifer Ferdinánd, 188 p. Kiadói szakadt, foltos papírkötés, a címlapon bejegyzéssel.
15653.

Deák Ferenc: Adalék a magyar közjoghoz. Észrevételek Lustkandl Venczel munkájára: "Das Ungarisch-Österreichische Staatsrecht! A magyar közjog történelmének szempontjából. A "Budapesti Szemle" 1865. I. füzetéből. Pest, 1865, Pfeifer Ferdinánd, 188 p. Kiadói szakadt, foltos papírkötés, a címlapon bejegyzéssel.

5 000 HUF
Kun Béla: A bécsi kapituláczió. Írta: Az alkotmányos Titkok, az orosz invázió vészélye, a közjogi alap bukása stb. szerzője. Bp., 1888., Athenaeum, 4+197 p. Egyetlen kiadás. Korabeli szecessziós kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, kissé sérült elülső szennylappal, bélyegzésekkel, névbejegyzéssel.
15654.

5 000 HUF
15655.

4 000 HUF
Kauser Lipót: A megokolási kötelesség, mint a bizonyítékok szabad mérlegelésének korlátja, különös tekintettel a felülvizsgálat körére. Bp. 1925. Politzer. 51 l. Fűzve, kiadói borítékban.
15656.

3 000 HUF
Reitzer Béla: Igazságügyünk renaissance-a. Gerő Ödön (1863-1939) számára dedikált 12p. Különlenyomat papírkötésben.
15657.

5 000 HUF
15658.

3 600 HUF
9,73
10,59
Gyalogváry A.: A községek kézikönyve. A községekre vonatkozó törvények és miniszteri rendeletek. Bp., 1884, Salzer. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
15659.

2 400 HUF
15660.

2 000 HUF
P. Gál Judit: Ördögök ügyvédei. H.n., é.n., Alexandra. Kiadói papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
15661.

2 000 HUF
Tobak Lajos, Poynár Ernő: A közös (köz-) legelőkre vonatkozó rendelkezések gyűjteménye. Bp., 1942, M. kir. földmívelésügyi miniszter kiadványa. Kiadói papírkötés, sérült és elvált borítóval.
15662.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF