Books: Architecture, Art

Number of items: 311

Hárs György: Szász Endre.Tejút. Hn., 1992, Littoria. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. Angol és magyar nyelven.
16627.

2 000 HUF
9
Barcsay Jenő: Ember és drapéria. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
16628.

2 000 HUF
16629.

3 000 HUF
Szántó Tibor: A magyar plakát. Bp., 1986, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Berény Róbert, Bortnyik Sándor, Pólya Tibor, Faragó Géza, Bíró Mihály plakátjainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16630.

1 400 HUF
Corvina Kiadó magyar festők sorozatának 17 kötete: Nemes Lampérth József, Fényes Adolf, Berény Róbert, Gulácsy Lajos, Mednyánszky László, Márffy Ödön, Farkas István, Barcsay Jenő, Domanovszky Endre, Pór Bertalan, Mészöly Géza, Kondor Béla, Dési Huber István, Bernáth Aurél, Czóbel Béla, Csók István, Mednyánszky. Bp., 1969-1985, Corvina. Színes és fekete-fehér reprodukciókkal. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban, változó állapotban.
16631.

6 000 HUF
Képzőművészeti Kiadó magyar festők sorozatának 14 kötete: Szinyei Merse Pál (2 db), Székely Bertalan (2 db), Id. Markó Károly (2 db), Brocky Károly, Barabás Miklós, Than Mór, Orlai Petrics Soma, Paál László, Zichy Mihály, Kovács Mihály, Lotz Károly élete és művészete. A sorozatot tervezte: Kass János. Bp., 1980-1990, Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
16632.

6 000 HUF
A Corvina kiadó festészetet bemutató sorozatának 8 kötete:  Gellér Katalin: A XIX. századi francia festészet, Faludy Anikó: Bizánc festészete és mozaikművészete, Székely András: Spanyol festészet, Végh János: Németalföld festészete a XV. században, Prokopp Mária: Olasz festészet a XIV. században, Lajta Edit: Korai francia festészet, Wehli Tünde: Wehli Tünde: A középkori Spanyolország festészete, Giuseppe De Logu - Mario Abis: A velencei festészet fénykora. Ford.: Lontay László. Bp., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítókban, változó állapotba, néhány papírborítón kis kopásnyomokkal.
16634.

2 400 HUF
Műhelytitkok teljes sorozat (22 kötet). Bp., 1970-1983, Corvina. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, néhányon kissé szakadt borítókkal, helyenként részben szétvált kötéssel.
16635.

2 000 HUF
16636.

6 000 HUF
16637.

10 000 HUF
27,03
29,41
16638.

1 600 HUF
Lakner László budapesti munkássága 1959-1973. Brendel János monográfiája. Bp.-Essen, 2000., Új Művészet Kiadó & Niessen Buch- und Offsetdruckerei Gmbh Art-Print Publischers. Kiadói papírkötés, kissé foltos és kopott borítóval.
16639.

2 000 HUF
29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF