Number of items: 260
2430568
11240
398
Other collectibles
Rosenthal porcelán tál. aranyozott, kézzel festett, kopottd: 20 cm
3 000 HUF
2315673
11241
398
Other collectibles
Dankó Pista porcelán fehérmázas szobrocska, jelzetlen, lepattanással, m: 12,5 cm
1 000 HUF
2429974
11242
398
Other collectibles
Zsolnay porcelán búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
6 000 HUF
2429975
11243
398
Other collectibles
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
6 000 HUF
2430484
11244
398
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas mecset minarettel, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
7 000 HUF
2430472
11245
398
Other collectibles
Herendi Viktória mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 20 cm
5 000 HUF
2430474
11246
398
3400
Other collectibles
Aquincumi királylány és béka királyfi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
3 400 HUF
2430471
11247
398
Other collectibles
Herendi Viktória mintás hamutálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13x6 cm
2 000 HUF
2430460
11248
398
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas porcelán váza. Jelzett, kis kopással d: 12 cm
10 000 HUF
2430458
11249
398
Other collectibles
Hollóházi felszabadulás emléktál Szabadság szobor. Matricás, jelzett, kopott. 20x8 cm
1 800 HUF
2430449
11250
398
Other collectibles
Lenin porcelán büszt + plakett. Jelzés nélkül. Hibátlan m: 9,5 cm, d: 8,5 cm
2 000 HUF
2430445
11251
398
Other collectibles
Hollóházi "art deco" kakas. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m