Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 77

Váci Izzó MTE jelvények terve az Pénzverde számára. Akvarell, papír. 20x15 cm
31876.

3 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1994. U.S. AMATEUR TPC SAWGRASS 1994 festett golf sport jelvény T:2 kopott festés
31877.

Amerikai Egyesült Államok 1994. "U.S. AMATEUR TPC SAWGRASS 1994" festett golf sport jelvény T:2 kopott festés

1 000 HUF
Vegyes: Jugoszlávia DN 2db kitüntetés szalag + Német Harmadik Birodalom 1937. Német Sas Érdemrend moaré szalag T:2,2- Yugoslavia ND 2pcs ribbon + German Third Empire 1937. Order of the German Eagle moire ribbon C:XF,VF
31878.

Vegyes: Jugoszlávia DN 2db kitüntetés szalag + Német Harmadik Birodalom 1937. "Német Sas Érdemrend" moaré szalag T:2,2- Yugoslavia ND 2pcs ribbon + German Third Empire 1937. "Order of the German Eagle" moire ribbon C:XF,VF

800 HUF
31879.

2 000 HUF
31880.

1 000 HUF
Néme Szövetségi Köztársaság / Baden-Württemberg ~1970. Tűzoltó Szolgálati Kereszt ezüst fokozata 25 év után zománcozott, ezüstözött kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval, eredeti dobozban T:1-,2 patina Federal Republic of Germany / Baden-Württemberg ~1970. Für Verdienste im Feuerschutz (Firefighter Service Cross Silver class after 25 years) enamelled, silver plated decoration with ribbon and service ribbon in original case C:AU,XF patina
31881.

Néme Szövetségi Köztársaság / Baden-Württemberg ~1970. "Tűzoltó Szolgálati Kereszt ezüst fokozata 25 év után" zománcozott, ezüstözött kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval, eredeti dobozban T:1-,2 patina Federal Republic of Germany / Baden-Württemberg ~1970. "Für Verdienste im Feuerschutz (Firefighter Service Cross Silver class after 25 years)" enamelled, silver plated decoration with ribbon and service ribbon in original case C:AU,XF patina

6 000 HUF
Szovjetunió 1980. 60 éves a GOELRO-terv kitüntető jelvény eredeti dísztokban T:2 Soviet Union 1980. 60th anniversary of the GOELRO-plan badge in original case C:XF
31882.

Szovjetunió 1980. "60 éves a GOELRO-terv" kitüntető jelvény eredeti dísztokban T:2 Soviet Union 1980. "60th anniversary of the GOELRO-plan" badge in original case C:XF

1 000 HUF
2db-os szocialista tétel, benne: Kiváló Dolgozó, Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés bronz fokozata, zománcozott vöröskereszt hiányzik T:1-,2
31883.

2db-os szocialista tétel, benne: "Kiváló Dolgozó", "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés" bronz fokozata, zománcozott vöröskereszt hiányzik T:1-,2

1 000 HUF
9db-os kitüntetés-igazolvány és emléklap tétel T:1-2
31884.

800 HUF
18db-os vegyes, díjéremből, jelvényekből és miniatűrökből álló tétel Compr Carbo Animalis alumínium dobozban T:vegyes
31885.

18db-os vegyes, díjéremből, jelvényekből és miniatűrökből álló tétel "Compr Carbo Animalis" alumínium dobozban T:vegyes

1 800 HUF
23db-os, főleg szocialista jelvénytétel (közte 3db sérült) T:1-2-
31886.

1 200 HUF
24db-os, főleg szocialista jelvény tétel T:vegyes
31887.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF