Number of items: 294

Szathmári Sándor: Gulliver utazása Kazohiniában. Bolyai Könyvek. Budapest, 1941, Bolyai Akadémia. Szalay Lajos festőművész-grafikus illusztrációival. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és meglazult kötéssel.
17993.

1 800 HUF
Csurka István: Tűzugratás. Elbeszélések. Bp., 1956, Szépirodalom. Első kiadás. Csurka István (1934-2012) első nyomtatásban megjelent műve. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborító egy részét beragasztották.
17994.

1 000 HUF
17995.

1 400 HUF
Laicus Fülöp: Silvio. Regény a mentanai napokból. Ford. a váczi növendékpapság ,,Pázmány-egylete. Vác, 1876, Nyomatott Serédy G. siketn(éma) iparint(ézet) könyvnyomdájában. Első és második kötet egy kötetben. Későbbi félvászon kötésben, foltos címlapokkal, második kötet egyik lapja ragasztott szakadással.
17996.

Laicus Fülöp: Silvio. Regény a mentanai napokból. Ford. a váczi növendékpapság ,,Pázmány-egylete". Vác, 1876, Nyomatott Serédy G. siketn(éma) iparint(ézet) könyvnyomdájában. Első és második kötet egy kötetben. Későbbi félvászon kötésben, foltos címlapokkal, második kötet egyik lapja ragasztott szakadással.

1 400 HUF
Donászy Ferenc: Lázadás Indiában. Átdolg. Dr. Donászy Ferenc. Sebők Imre rajzaival. Bp., (1943.), Hungária. A borító Sebők Imre munkája. Illusztrált félvászon kötésben, előzéklapon ajándékozási sorokkal.
17997.

1 200 HUF
Forintos Anna: Csendességben. Versek, festmények, rajzok. A szerző, festőművész, Forintos Anna (1937-) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1990, Könyvkötő Szövetkezet-ny. Szerzői kiadás. Illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
17998.

1 000 HUF
17999.

1 600 HUF
18000.

1 000 HUF
2 db magyar regény: Szitnyai Zoltán: Lángoló hegyek. Bp., 1934. Révai Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Könyvnapi kiadás. + Szentmihályiné Szabó Mária: Emberé a munka... I. kötet, Bp., 1935, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
18001.

1 000 HUF
Antal László: Nyelvek nyomában. Bp., 1981., Kozmosz. Kiadói papírkötés.
18002.

1 000 HUF
Moldova György: Égi szekér. Bp, 1982, Magvető. Egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban. A szerző által aláírt példány.
18003.

2 200 HUF
5,95
6,47
Charles Dickens: Pickwick-mesék. R. Seymour és Phiz rajzolóművészeknek az 1838. évi londoni kiadásához készített illusztrációival. Hevesi Sándor kiadását átdolgozta Ottlik Géza. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 5200 példányban, ebből 4900 félvászon-kötésben, 300 félbőrkötésben, számozva. Számozatlan példány.
18004.

Charles Dickens: Pickwick-mesék. R. Seymour és Phiz rajzolóművészeknek az 1838. évi londoni kiadásához készített illusztrációival. Hevesi Sándor kiadását átdolgozta Ottlik Géza. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. "Megjelent 5200 példányban, ebből 4900 félvászon-kötésben, 300 félbőrkötésben, számozva." Számozatlan példány.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF