Magyarországi rendeletek tára. Negyedik folyam. 1870. Hivatalos kiadás. Bp.,1871, Ráth Mór kiadása. Egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel és foltos lapokkal, de egyébként jó állapotban. Intézményi bélyegzővel.
Grill-féle új döntvénytár. XXVII. kötet. 1933-34. Bp., 1935, Grill. Kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban, kopott gerinccel és egy kisebb sérüléssel az előlapi borítón. Tulajdonosi névbélyegzővel.
Grill-féle új döntvénytár. XXII. kötet. 1928-29. Bp., 1930, Grill. Kiadói egészvászon kötésben. Kopott gerinccel, kissé meglazult kötéssel és egy kisebb sérüléssel az előlapi borítón. Tulajdonosi névbélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel.
1941. évi törvénycikkek. Magyar törvénytár.Jegyzetekkel ellátták: Dr. Degré Miklós- Dr. Várady- Brenner Alajos. Bp, é.n., Franklin- Társulat. Félvászon kötésben, kissé kopott állapotban. Tulajdonosi névbélyegzővel.
A rögtönítélési jog gyakorkolhatására ujabban módosított és 1846-ik évi május 19-én kiadott legfelsőbb határozattal kegyelmesen jóváhagyott szabályok. Pest, 1862.- Károlyi 10p.
Ruszoly József: Országgyűlési képviselő-választások Magyarországon 1861-1868. Jogtörténeti tár 2/2. Bp., 1999, Püski. Miskolc megyei Levéltár volt példánya. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.