8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Eduard Fuchs: Az erkölcsök története az újkorban I-III. köt. I. köt.: A renaissance. II. köt.: A gáláns kor. III. köt.: A nagy forradalomig. Bp., 1912, Uj Irodalmi. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, egy-két kijáró lappal.