Printed Materials

Number of items: 289

1940 Képes Vasárnap 2 száma (1940. márc. 10., jun. 9.) Gazdag képanyaggal illusztrált.
13400.

1 000 HUF
1940 Magosix túrakönyv 159p. Egészvászon kötésben
13401.

4 400 HUF
11,89
12,94
1940 Budapesti helyszíneket ábrázoló képes leporelló, 10 fotóval (Keleti Pályaudvar, Széchényi-fürdő, Szent Gellért Szálloda, Szent Gellért szobor, Országház, Halászbástya, Kilátás a Gellérthegyről, Kilátás a Citadelláról, Nemzeti Múzeum, Horthy Miklós-híd.) Bőr-tokban.
13402.

1 000 HUF
1940, 1942 A Szépművészet című folyóirat 5 db száma, műanyag védőborítóval
13403.

900 HUF
2,43
2,65
1940 Nemzeti Színház ifjúsági előadások ismertető prospektus, 4p
13404.

1 000 HUF
1941 A Szépművészet című folyóirat II. évfolyamának 10 db száma, műanyag borítóval, közte egy hiányos
13405.

2 600 HUF
7,03
7,65
1941-43 A Délpestmegye c. lap két száma
13406.

1 000 HUF
1954 Országgyűlési belépőjegy
13407.

1954 Országgyűlési belépőjegy

800 HUF
1942 Pesti Ujság. Nyilas újság 2 száma, 1942. okt. 2., 20., IV. évf. 210., 224. Főszerk.: Maróthy Károly. Bp., Pallas, az egyik szakadt, kissé sérült, 6+8 p.+  1944 Magyarság. A Magyar Nemzeti Szocialista Mozgalom napilapjának 2 száma: 1944. február 20., és április 28. (25. évf. 41., 95. sz.) Főszerk. és felelős kiadó: virtsológi Rupprecht Olivér. Felelős szerk.: Ráttkay Kálmán. Szerk.: Meszlény Mihály Pál. Bp., Centrum,az árpilisi számon Mutatványszám bélyegzéssel, kis szakadásokkal, 20; 10+2 p.
13408.

1942 Pesti Ujság. Nyilas újság 2 száma, 1942. okt. 2., 20., IV. évf. 210., 224. Főszerk.: Maróthy Károly. Bp., Pallas, az egyik szakadt, kissé sérült, 6+8 p.+ 1944 Magyarság. A Magyar Nemzeti Szocialista Mozgalom napilapjának 2 száma: 1944. február 20., és április 28. (25. évf. 41., 95. sz.) Főszerk. és felelős kiadó: virtsológi Rupprecht Olivér. Felelős szerk.: Ráttkay Kálmán. Szerk.: Meszlény Mihály Pál. Bp., Centrum,az árpilisi számon 'Mutatványszám' bélyegzéssel, kis szakadásokkal, 20; 10+2 p.

1 600 HUF
16
cca 1942-1943 Ünnep c. folyóirat 21 száma, főszerkesztő: gróf Behtlen Margit, több II. világháborús képpel és írással, részben kissé foltos borítóval
13409.

1 600 HUF
1943 Dr. Deér Endre laboratóriuma képes gyógyszerreklám-nyomtatványa, háború után postán elküldve (1948), szép állapotban
13411.

2 200 HUF
5,95
6,47
1943-1944 A Nép folyóirat 11 száma (1943. jan. 21., május. 27., június 24., 1944. jan. 13., 20., feb. 17., 24., márc. 2., 9., 23., május 4.) Szerk.: Temesváry László. Egy szám hiányos (1944. jan. 20.) Rossz állapotban, sérültek, foltosak.
13412.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF