Photo

Number of items: 286

cca 1950-60 Kodály Zoltán portréja, Szilvay Csaba (1941-) magyar-finn csellistának, karmesternek szóló ajándékozási sorokkal 1983-ból. Fotó, üvegezett fa keretben. 16,5x22 cm
12730.

4 000 HUF
Zarah Leander (1907-1981) svéd énekes és színésznő fotója, későbbi fotója, karcolásokkal, üvegezett keretben, 42×27 cm
12731.

1 800 HUF
1979 Ránki Dezső (1951-) zongoraművész fotója, Koncz Zsuzsa felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett, 23x17 cm
12732.

2 000 HUF
Czidra László (1940-2001) Liszt Ferenc-díjas furulyaművész és zenetudós, Hegedűs György felvétele, 23x15 cm
12733.

2 000 HUF
1975 Falvai Sándor (1949-) Liszt Ferenc-díjas zongoraművész, egyetemi tanár, érdemes művész 2 db fotója, Kresz Albert fotó, a hátoldalán pecséttel jelzett, 24x18 cm, 18x18 cm
12734.

3 000 HUF
Bárdos Lajos (1899-1986) Kossuth- és Erkel Ferenc-díjas zeneszerző, karnagy, zenetudós, érdemes és kiváló művész, Kodály Zoltán tanítványának portréja, Fábián János felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett, 16x22 cm
12735.

2 000 HUF
Pászthy Júlia (1947-) operaénekesnő fotója, 2 db, 24x15 cm, 15x10 cm
12736.

3 000 HUF
cca 1970 Budapest, új utastájékoztató az Engels téri pályaudvaron, hátoldalon feliratozott MTI sajtófotó, 12×9 cm
12737.

1 200 HUF
cca 1970 Budapest, utcai forgatag, sajtófotó, 9×12 cm
12738.

1 200 HUF
cca 1970 Budapest, 31-es autóbusz, Ikarus, sajtófotó, hátoldalon sérüléssel, felületén halvány piros foltokkal, 9×11 cm
12739.

1 200 HUF
1919. május 1. Budapest, Vérmező, ünnepség után, fotó, későbbi előhívás, 5,5×8 cm
12740.

1 600 HUF
1956 Budapest, forradalmi életképek, 7 db fotó, 9×12 cm
12741.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF