Glass-objects Number of items: 164
2420121
11447
397
Glass-objects
Other collectibles
Swarovski kristály nyuszi 3x3 cm Hibátlan
1 000 HUF
2420132
11448
397
Glass-objects
Other collectibles
Swarovski kristály bagoly 6 cm Hibátlan
1 000 HUF
2381175
11449
397
Glass-objects
Other collectibles
Swarowski kristály sün figura. Hibátlan. 6 cm
5 000 HUF
2386801
11450
397
Glass-objects
Other collectibles
Antik papagájos dekoratív üvegpohár, anyagában színezett, kézzel festett, hámozott. Jelzés nélkül, kisebb kopásokkal, alján kis csorbával. m: 15 cm, d: 10,5 cm
12 000 HUF
2131885
11451
397
Glass-objects
Other collectibles
10 000 HUF
2413340
11452
397
Glass-objects
Other collectibles
Üveg váza. Fújt hutaüveg, csiszolt, hibátlan. 24 cm
6 000 HUF
2417591
11453
397
Glass-objects
Other collectibles
Régi parfümös üveg, jelzett ezüst (Ag) szerelékkel, kupakkal és kanállal, néhány apró csorbával és kopásnyommal, m: 11 cm
4 000 HUF
2419020
11454
397
Glass-objects
Other collectibles
Zöld parfümös üveg kicsi lepattanással. 12 cm
2 000 HUF
2419018
11455
397
28000
Glass-objects
Other collectibles
Daum France jelzéssel üveg autó, kis kopásnyomokkal, h: 16 cm
28 000 HUF
2419061
11456
397
Glass-objects
Other collectibles
Val St. Lambert jelzéssel sárga asztali kínálótál, karcolásokkal, d: 22 cm
16 000 HUF
2419057
11457
397
Glass-objects
Other collectibles
Flygsfors jelzéssel üveg kosár, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
12 000 HUF
2419069
11458
397
28000
Glass-objects
Other collectibles
Salviati jelzéssel kék üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 34 cm
28 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035