Art-ceramics
Number of items: 97
2415569
11084
397
Art-ceramics
Other collectibles
Traktort és szamarat ábrázoló porcelán kancsó. Matricás, jelzett, lepattanással, m: 21 cm
2 000 HUF
2413983
11085
397
Art-ceramics
Other collectibles
Kerámia, horoszkópos fali naptár. Jelzés nélkül. 12x19 cm
2 000 HUF
2401713
11086
397
Art-ceramics
Other collectibles
Kerámia edény fedéllel, oldalán réz lemezen gravírozott "Bogi" felirattal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm, d: 12,5 cm
2 400 HUF
2379131
11087
397
Art-ceramics
Other collectibles
Drapp mázas kerámia italos kancsó, dugóval, jelzés nélkül, hajszálrepedésekkel, m: 24 cm
1 200 HUF
2396425
11088
397
Art-ceramics
Other collectibles
Barna áttört mintás korsó alakú füles díszváza, mázas kerámia, m: 21 cm
1 600 HUF
2386537
11089
397
Art-ceramics
Other collectibles
Kerámia füles kosár, kézzel festett, jelzés nélkül, fülénél gyári repedésekkel, 19×14,5×13 cm
1 200 HUF
2420000
11090
397
Art-ceramics
Other collectibles
Kerámia bárány, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
3 000 HUF
2420425
11091
397
Art-ceramics
Other collectibles
Népi mintás mázas kerámia váza, jelzett, lepattanásokkal, m: 11 cm
1 000 HUF
2416777
11092
397
Art-ceramics
Other collectibles
Kerámia angyalfej, 2 db, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, 7x9x5,5 cm
2 600 HUF
2418460
11093
397
Art-ceramics
Other collectibles
Kerámia kutya, kézzel festett, farka végén apró sérüléssel, h: 34 cm, m: 17 cm
1 600 HUF
2311366
11094
397
Art-ceramics
Other collectibles
Kerámia mokkás készlet hiányos + 1 db kiöntő. Jelzés nélkül.
2 000 HUF
2361398
11095
397
Art-ceramics
Other collectibles
3 db kerámia sörös korsó, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 11 és 13 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m