Photo Number of items: 326
2408648
13065
397
Photo
Other collectibles
~1880 Gróf Edelsheim Gyulai Lipótné műtermi portréja + lányával közös műtermi fotója, keményhátú fotók, utóbbi foltos, 11x16,5 cm
8 000 HUF
2408639
13066
397
Photo
Other collectibles
~1870 Zichy József gróf portréja Ellinger Ede fényképész műterméből, keményhátú fotó, foltos, 11x17 cm
5 000 HUF
2413626
13067
397
Photo
Other collectibles
cca 1960 Kádár János (1912-1989) politikus a felvonulási téren levő dísztribünön kormánytagokkal és szakszervezeti vezetőkkel, 15,8x23 cm
1 600 HUF
2413637
13068
397
Photo
Other collectibles
cca 1990 Az Illés együttes, 2 db vintage fotó, 18x24 cm
2 000 HUF
2413416
13069
397
Photo
Other collectibles
1986 Csepregi Éva, a Neoton Família énekese, Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, 13 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
2 400 HUF
1313465
13070
397
Photo
Other collectibles
1972 Fiedel Castro a Kubai Köztársaság elnöke Budapesten, 15x23 cm
1 400 HUF
2374729
13071
397
6500
Photo
Other collectibles
cca 1960-70 össz. 6 db Albert Flóriánt (1941-2011), az FTC és magyar válogatott labdarúgóját megörökítő MTI sajtófotó, különböző mérkőzékről (MTK-Ferencváros, Honvéd-Fradi, Botafogo, NDK stb.). Egyik sérült. 20,5x24,5 és 26,5x18,5 cm közötti méretben.
6 500 HUF
2415035
13072
397
Photo
Other collectibles
Karády Katalin (1910-1990) színésznő dedikált fotója a Szív megáll c. filmből. Nagy méretű pecséttel jelzett fotó 30x24 cm
8 000 HUF
2416869
13073
397
Photo
Other collectibles
Rácz Vali színművész filmbeli jelenetben jelzett Délibáb filmfotó sarkán tűnyomokkal. 29x23 cm
4 000 HUF
2416857
13074
397
Photo
Other collectibles
Páger Antal színművész filmbéli jelenetben Tobis jelzett filmfotó sarkán kis hiány. 29x23 cm
4 000 HUF
2416865
13075
397
Photo
Other collectibles
Greguss Zoltán - Szilágyi Szabó Eszter színművészek filmbeli jelenetben jelzett filmfotó sarkán tűnyomokkal. 29x23 cm
4 000 HUF
2416860
13076
397
Photo
Other collectibles
Tolnay Klári színművésznő filmbeli jelenetben jelzett filmfotó sarkán tűnyomokkal. 29x23 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035