Number of items: 297

10096.

6 000 HUF
10097.

6 000 HUF
10098.

6 000 HUF
Hárencz János (1899-1969): Aratás. Olaj, karton, jelzett. fa keretben, 6×7,5 cm
10099.

7 000 HUF
18,92
20,59
Havasi Szilvia (1982-): Balatonfüred. Akril, farost, jelzett 32x24 cm
10100.

12 000 HUF
32,43
35,29
Hermann Lipót (1884-1972): Taormina, 1917. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 22,5x17,5 cm / Lipót Hermann (1884-1972): Taormina, 1917. Ink on paper, signed. Framed with glass. 22,5x17,5 cm
10101.

6 000 HUF
10102.

14 000 HUF
37,84
41,18
Olvashatatlan jelzéssel: Kisvárosi utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett. Próbanyomat. 18,5×16 cm
10103.

5 000 HUF
Horváth Kinga (1971-): Udvarrészlet. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. IV/XV számozással. 20×18,5 cm
10104.

5 000 HUF
Huszár István (1925-2004): Ratkó József verse után. Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Kiállítva: Tiszadada, 1988, egyéni kiállítás. Dekoratív üvegezett fa keretben. 39,5×28,5 cm
10105.

12 000 HUF
32,43
35,29
10106.

15 000 HUF
40,54
44,12
10107.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF