Number of items: 297

Bada Márta (1951-): Kis hableány, 1996. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 55×68 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, Gödöllő. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 5. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / Oil on canvas, signed. Exhibited: Házat-Hazát Alapítvány charity exhibiton and sale, 1997, Gödöllő (Hungary). Reproduced: Házat-Hazát Alapítvány charity exhibiton and sale, 1997, catalogue page 5. Charity auction for Házat-Hazát Alapítvány (foundation).
10012.

50 000 HUF
135,14
147,06
10013.

3 200 HUF
8,65
9,41
Balázs Eszter (?-): Színes formák. Olaj, farost. Jelzett. Fa keretben. 40x35 cm
10014.

5 000 HUF
Bálint Árpád (1870-?): Ligetben, 1943. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 17x30,5 cm.
10015.

18 000 HUF
48,65
52,94
Banga Ferenc (1947-): Csak egyszerűen VI. ,,Bizakodó, 1991. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (72/100). Az 1991-ben megjelent Csak egyszerűen c. grafikai albumból. 13,5x12,5 cm.
10016.

Banga Ferenc (1947-): Csak egyszerűen VI. ,,Bizakodó", 1991. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (72/100). Az 1991-ben megjelent "Csak egyszerűen" c. grafikai albumból. 13,5x12,5 cm.

5 000 HUF
Bánó Attila (1945-): Magyar cipzár, 1987. Litográfia, papír. jelzett. Művészpéldány EA. III/VII. számozással. Üvegezett fa keretben. 38x21 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 7. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10017.

7 500 HUF
20,27
22,06
Batári László (1920-1997): Kopjafa. Olaj, farost. Jelzett. Fa keretben, 40×100,5 cm
10018.

14 000 HUF
37,84
41,18
10019.

5 000 HUF
Robert Bauernfeld, a XIX. század második felében működött osztrák festő: A francia parton (romantikus táj). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Restaurált. Hátoldalán korabeli címkén német nyelven címmel feliratozott (An der franz... Küste). Korabeli, gipsz rátétes keretben. 69,5x105,5 cm / Robert Bauernfeld, Austrian painter, second half of the XIX. century: On the French coast (romantic landscape). Oil on canvas. Signed lower right. Restored. With old label on the reverse. Framed.
10020.

90 000 HUF
243,24
264,71
17
Natalia Bejenaru (1951-): Női akt. Akvarell papír, jelzett, üvegezett keretben, 51x36 cm
10021.

4 000 HUF
Natalia Bejenaru (1951-): Fekvő női akt. Akvarell papír, jelzett, üvegezett keretben, 36x51 cm
10022.

4 000 HUF
10023.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF