Military

Number of items: 52

~1970-1980. Egység Bajnokság labdarúgó műgyantás jelvény ezüst és bronz fokozata + Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője műgyantás, aranyozott jelvény T:1-
31929.

~1970-1980. "Egység Bajnokság" labdarúgó műgyantás jelvény ezüst és bronz fokozata + "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, aranyozott jelvény T:1-

1 200 HUF
~1970-1980. Magyar Néphadsereg fegyvernemi minősítő jelvénye (híradós, deszantos, repülős, gépkocsizó) T:1-
31930.

1 800 HUF
1992. Szolgálati Jel (érdem után) III. osztálya bronzozott tombak kitüntetés, a fül nincs lyukasztva T:1- Hungary 1992. Distinction for Service (for Merit), 3rd Grade bronzed tombac decoration, the ear is not drilled C:AU NMK 787.
31931.

1992. "Szolgálati Jel (érdem után) III. osztálya" bronzozott tombak kitüntetés, a fül nincs lyukasztva T:1- Hungary 1992. "Distinction for Service (for Merit), 3rd Grade" bronzed tombac decoration, the ear is not drilled C:AU NMK 787.

2 000 HUF
~1995. Keményen, férfiasan, emberségesen! - Az MH TKK parancsnokától / Alba Regia Br emlékérem (42mm) T:2 (eredetileg PP) karcok
31932.

~1995. "Keményen, férfiasan, emberségesen! - Az MH TKK parancsnokától / Alba Regia" Br emlékérem (42mm) T:2 (eredetileg PP) karcok

1 200 HUF
2005. Magyar Honvédség aranyozott, részben műgyantás címere, pajzs alakú, fa talapzaton Rosner Györgynének, Ágikának lakásügyi tevékenységéért 2005. október 10. HM védelemgazdasági főosztályvezető feliratú fém lemezrátéttel, eredeti dísztokban (103x141mm) T:1
31933.

2005. "Magyar Honvédség" aranyozott, részben műgyantás címere, pajzs alakú, fa talapzaton "Rosner Györgynének, Ágikának lakásügyi tevékenységéért 2005. október 10. HM védelemgazdasági főosztályvezető" feliratú fém lemezrátéttel, eredeti dísztokban (103x141mm) T:1

2 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) DN Klapka György Tábornok - A Parancsnoktól / 25. Klapka György könnyű lövész dandár Tata ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
31934.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Klapka György Tábornok - A Parancsnoktól / 25. Klapka György könnyű lövész dandár Tata" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

1 000 HUF
DN Vitézi Rend Ezüst Lovagkeresztje ezüstözött fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Márton 45/2
31935.

DN "Vitézi Rend Ezüst Lovagkeresztje" ezüstözött fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Márton 45/2

3 000 HUF
DN NATO Érem - Nem 5-ös cikkely szerinti szolgálat Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban (35mm) T:1- ND NATO Medal - Non Article 5 Br decoration with ribbon and miniature ribbon, in original case (35mm) C:AU
31936.

DN "NATO Érem - Nem 5-ös cikkely szerinti szolgálat" Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban (35mm) T:1- ND "NATO Medal - Non Article 5" Br decoration with ribbon and miniature ribbon, in original case (35mm) C:AU

3 000 HUF
Ausztria ~1914-1918. Ferenc József császár - II. Vilmos császár - A béke barátai Br medál T:2,2- Austria ~1914-1918. k. Franz Joseph - k. Wilhelm II - Die freunde des friedens Br medallion C:XF,VF
31937.

Ausztria ~1914-1918. "Ferenc József császár - II. Vilmos császár - A béke barátai" Br medál T:2,2- Austria ~1914-1918. "k. Franz Joseph - k. Wilhelm II - Die freunde des friedens" Br medallion C:XF,VF

3 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia / Horvátország ~1918. Raimund Gerba tábornok Br plakett. Szign.: Rudolf Valdec (110,98g/65x49mm) T:2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy / Croatia ~1918. General Raimund Gerba Br plaque. RAIMUND GERBA G.D.I.-K.D.13.K. (General der Infanterie - Kommandant des 13. Korps). Sign.: Rudolf Valdec (110,98g/65x49mm) C:XF kis patina
31938.

20 000 HUF
54,05
58,82
Ausztria 1932. Háborús Emlékérem 1914-1918 aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Austria 1932. Great War Commemorative Medal 1914-1918 gilt Br medallion without ribbon C:XF
31939.

Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion without ribbon C:XF

1 400 HUF
31940.

100 000 HUF
270,27
294,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF