Books: Travelling, Local History

Number of items: 197

Magyar Elek: Pesti históriák. Bp., 1920, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, első lapok kijárnak.
15072.

1 000 HUF
Mikulich Károly: Ismerjük meg Budapestet. Bp., 1931. Pataki Mihály. 48p. Kiadói papírborítóval, kissé sérült.
15073.

800 HUF
Stefan Pozdisovsky: A trencséni vár útikalauza. 1972, A trencséni vár és Múzeum. Kiadói papírkötés.
15074.

1 000 HUF
Görgey Gábor: Volt egyszer egy Felvidék. Bp., Magvető, 1989. Kiadói kartonált papírkötésben.
15075.

1 000 HUF
Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Vadászúton Brazília őserdőiben. Első kiadás. Bp., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15076.

1 000 HUF
Schweinfurth, Georg: Afrika szívében. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15077.

1 000 HUF
Nepál. A világ teteje. Szerk.: Justh Szilvia. H.n., é.n., Merhavia. 111 p. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
15078.

2 800 HUF
7,57
8,24
Miskolci kirakat. Miskolc, 1937. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15079.

2 000 HUF
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15080.

1 000 HUF
Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán, Dr. Sándor István. Bp., 1973, Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
15081.

1 800 HUF
Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére. 1-2. köt. Bp., 1935, Révai. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
15082.

2 800 HUF
7,57
8,24
Találkozás Bereggel. Szerk.: Mező András. Vásárosnamény, 1978, Nagyközségi-Járási Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé megvetemedett példány. Megjelent 2500 példányban.
15083.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF