Printed Materials

Number of items: 191

13640.

1 200 HUF
13641.

1 000 HUF
cca 1880 Das Neue WIen 18 litografált képet tartalmazó leporelló, kissé sérült vászonkötésben / leporello with 18 litho images 12x8 cm
13642.

1 000 HUF
1887 Az esztergomi Frey Ferenc Bank és Váltóház kihajtható sorsolási értesítője az 1887-es évre, szép állapotban
13643.

5 000 HUF
1893 A nagykárolyi (Erdély) kegyes tanítórendiek vezetése alatt álló főgimnázium értesítője az 1892-93. tanévről, vászonkötésben, szép állapotban, 100p
13644.

6 000 HUF
Hecht Bankház. Hasznos Tudnivalók a m. kir. szab. osztálysorsjátékról. Szerk.: Ligeti Antal. Bp., 1898, Rigler J. Ede, 28+4 p.
13645.

1 000 HUF
14
cca 1900 Ricordo di Roma, Napoli, Milano, Pompei. 4 db leporello
13646.

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1900 Versailles 30 db képeslapot tartalmazó képeslapfüzet
13647.

1 000 HUF
cca 1900 Ricordo di Venezia, Palermo, Genova, Milano . 4 db képes leporelló
13648.

2 000 HUF
13649.

16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1900 Hidakat ábrázoló nyomatok, az egyiken az Erzsébet-híd építésével, offszet, 28x36 cm és 28x37 cm
13650.

800 HUF
1904 A Karcagi Községi Polgári Leányiskola növendékeinek meghívója hazafias ünnepségre
13651.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF