Flea Market
Number of items: 744
2400733
11845
397
Flea Market
Other collectibles
Felakasztható dísz kolomp, fém és fa, kissé kopottas, h: 26 cm
1 800 HUF
2421875
11846
397
Flea Market
Other collectibles
1918 Járadékkölcsön, államadóssági kötvény, elismervény egyezer koronáról. Díszes szecessziós-népies szegély ornamentikával. Üvegezett fa keretben. 35x23 cm
2 000 HUF
2421281
11847
397
Flea Market
Other collectibles
Zebra falikép Vasarely op-art stílusában. Fémlemez, nyomat. Jelzés nélkül. Kopásnyomokkal, sarkaiban kissé deformálódott. 36×48 cm
2 000 HUF
2420703
11848
397
Flea Market
Other collectibles
Fa és fém elemből álló kávédaráló, m: 19 cm
1 600 HUF
2421956
11849
397
Flea Market
Other collectibles
Nagyméretű fém doboz városi látképpel, kopásnymokkal, 41×29×15 cm
4 000 HUF
2422183
11850
397
Flea Market
Other collectibles
Vegyes pipa és szipka tétel
3 600 HUF
2422126
11851
397
Flea Market
Other collectibles
Régi babaszekrény, kopásokkal, 36×18 cm
1 600 HUF
2421987
11852
397
Flea Market
Other collectibles
Címeres faragott tartóban hiányos súlykészlet + 6 db külön súly
4 000 HUF
2422171
11853
397
Flea Market
Other collectibles
Der Binocle távcső, eredeti tokjában, viseltes állapotban, 11×9 cm
8 000 HUF
2413813
11854
397
Flea Market
Other collectibles
Bontatlan üveg pohár alátét fém tartóval. d: 9,5 cm
1 600 HUF
2413838
11855
397
Flea Market
Other collectibles
Fa.réz gyertyatartó 19x24 cm
1 600 HUF
2413821
11856
397
Flea Market
Other collectibles
Intarziás, lakkozott fa váza. 32,5 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m