Number of items: 362

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya II. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével. 29x39 cm
10085.

3 000 HUF
Erdei Viktor (1879-1945): Szeretők. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban. 26x37 cm.
10086.

5 000 HUF
10087.

5 000 HUF
10
Farkas László (?-?): Női portré. Ceruza, papír. Jelzett. Lapszéli szakadásokkal. 23x24 cm
10088.

2 000 HUF
Farkas Lajos (1919-1998): Kaktuszvirág, 1978. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült fa keretben. 60x80 cm
10089.

22 000 HUF
59,46
64,71
Farkas Rozália (?-?): Szekér az utcán. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×20 cm
10090.

1 400 HUF
10091.

95 000 HUF
256,76
279,41
10092.

55 000 HUF
148,65
161,76
Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül 20x28 cm Keretben.
10093.

3 000 HUF
Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül.25x45 cm Keretben.
10094.

5 000 HUF
10095.

5 000 HUF
10096.

95 000 HUF
256,76
279,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF