10373.
396. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő alkotása: Fiú portré. Olaj, vászon, dublírozott. 49,5x39,5 cm Sérülésekkel