https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 195

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Budapest témájú vegyes kiadványtétel, 6 db. Prohászka László: A milleniumi emlékmű. Bp, 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. + Műemlékvédelem. Műemlékvédelmi és Építészettörténeti Szemle, X évf. 4. szám. Bp, 1966, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Sérült gerinncel és gyűrött, foltos borítóval. + Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Kopott, szakadozott borítóval. + Egry Margit-Wellisch Judit: Az Országház. Bp., 1955.-1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben. KIssé kopott borítóval. + Vujicsics D. Sztoján: A pesti szerb templom. Bp, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói, kissé foltos, kopott papírkötésben. + Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kopott papírkötés.
15550.

Budapest témájú vegyes kiadványtétel, 6 db. Prohászka László: A milleniumi emlékmű. Bp, 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. + Műemlékvédelem. Műemlékvédelmi és Építészettörténeti Szemle, X évf. 4. szám. Bp, 1966, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Sérült gerinncel és gyűrött, foltos borítóval. + Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Kopott, szakadozott borítóval. + Egry Margit-Wellisch Judit: Az Országház. Bp., 1955.-1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben. KIssé kopott borítóval. + Vujicsics D. Sztoján: A pesti szerb templom. Bp, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói, kissé foltos, kopott papírkötésben. + Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kopott papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Zimonyi Zoltán: Irodalmi lapok, lapkísérletek Miskolcon 1990-1956. Borsod-Miskolci Irodalomtörténeti Füzetek 15. Miskolci társalgó, hölgyvilág, legyező, miskolci szemle, termés, új utakon, kohó(széphalom). Miskolc, 1987, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15551.

Zimonyi Zoltán: Irodalmi lapok, lapkísérletek Miskolcon 1990-1956. Borsod-Miskolci Irodalomtörténeti Füzetek 15. Miskolci társalgó, hölgyvilág, legyező, miskolci szemle, termés, új utakon, kohó(széphalom). Miskolc, 1987, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Hadobás Pál: Emlékhelyek Edelényben. Edelény, 2004., Művelődési Központ, Könyvtár és Múzeum. Edelényi Füzetek 32. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Újszerű állapotban.
15556.

Hadobás Pál: Emlékhelyek Edelényben. Edelény, 2004., Művelődési Központ, Könyvtár és Múzeum. Edelényi Füzetek 32. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15557.

Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Békéscsaba földrajza. Szerk.: dr. Tóth József. Békéscsaba, 1976, Békéscsaba Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
15558.

Békéscsaba földrajza. Szerk.: dr. Tóth József. Békéscsaba, 1976, Békéscsaba Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
15559.

Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Kazincbarcika földrajza. Szerk.: Frisnyák Sándor. Kazincbarcika, 1979., Kazincbarcika Városi Tanácsa. Kiadói papírkötés.
15560.

Kazincbarcika földrajza. Szerk.: Frisnyák Sándor. Kazincbarcika, 1979., Kazincbarcika Városi Tanácsa. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Egri Mária-Polgár Árpád: Öreg kutya. Báró Mednyánszky László. 1852-1919. Bp., 2001., Polgár Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, érdekes ajándékozási sorokkal (dedikált?)
15561.

Egri Mária-Polgár Árpád: Öreg kutya. Báró Mednyánszky László. 1852-1919. Bp., 2001., Polgár Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, érdekes ajándékozási sorokkal (dedikált?)

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Hajdú-Bihar. Bp., 1978., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Kádár János látogatása Hajdú-Bihar megyében c. prospektussal. Kiadói papírkötés. Dr. Szabó Imre, a Hajdú-Bihar m. Tanács elnökének, az előszó írójának dedikációjával
15562.

Hajdú-Bihar. Bp., 1978., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Kádár János látogatása Hajdú-Bihar megyében c. prospektussal. Kiadói papírkötés. Dr. Szabó Imre, a Hajdú-Bihar m. Tanács elnökének, az előszó írójának dedikációjával

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Örsi Julianna: A Nagykunság 1848-49-ben. Karcag, 1998, Barbaricum Könyvműhely. Papírkötésben, szép állapotban. Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára jelent meg.
15563.

Örsi Julianna: A Nagykunság 1848-49-ben. Karcag, 1998, Barbaricum Könyvműhely. Papírkötésben, szép állapotban. Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára jelent meg.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Kibédi népballadák. Gyűjtötte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Ráduly János. Bukarest, 1975., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15564.

Kibédi népballadák. Gyűjtötte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Ráduly János. Bukarest, 1975., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Borsod megye néprajzi irodalma III. 1968-1978. A miskolci Hermann Ottó Múzeum Néprajzi Kiadványai IX. Összeáll.: Fügedi Márta- Viga Gyula. Szerk.: Bodó Sándor. Miskolc, 1979, a miskolci Herman Ottó Múzeum kiadása. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15565.

Borsod megye néprajzi irodalma III. 1968-1978. A miskolci Hermann Ottó Múzeum Néprajzi Kiadványai IX. Összeáll.: Fügedi Márta- Viga Gyula. Szerk.: Bodó Sándor. Miskolc, 1979, a miskolci Herman Ottó Múzeum kiadása. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment