https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 195
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2328566
15550
396
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapest témájú vegyes kiadványtétel, 6 db. Prohászka László: A milleniumi emlékmű. Bp, 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. + Műemlékvédelem. Műemlékvédelmi és Építészettörténeti Szemle, X évf. 4. szám. Bp, 1966, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Sérült gerinncel és gyűrött, foltos borítóval. + Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Kopott, szakadozott borítóval. + Egry Margit-Wellisch Judit: Az Országház. Bp., 1955.-1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben. KIssé kopott borítóval. + Vujicsics D. Sztoján: A pesti szerb templom. Bp, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói, kissé foltos, kopott papírkötésben. + Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kopott papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2324235
15551
396
0
900
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Zimonyi Zoltán: Irodalmi lapok, lapkísérletek Miskolcon 1990-1956. Borsod-Miskolci Irodalomtörténeti Füzetek 15. Miskolci társalgó, hölgyvilág, legyező, miskolci szemle, termés, új utakon, kohó(széphalom). Miskolc, 1987, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
2325269
15556
396
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hadobás Pál: Emlékhelyek Edelényben. Edelény, 2004., Művelődési Központ, Könyvtár és Múzeum. Edelényi Füzetek 32. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2192364
15557
396
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2192553
15558
396
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Békéscsaba földrajza. Szerk.: dr. Tóth József. Békéscsaba, 1976, Békéscsaba Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2072236
15559
396
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2213953
15560
396
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kazincbarcika földrajza. Szerk.: Frisnyák Sándor. Kazincbarcika, 1979., Kazincbarcika Városi Tanácsa. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2187791
15561
396
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Egri Mária-Polgár Árpád: Öreg kutya. Báró Mednyánszky László. 1852-1919. Bp., 2001., Polgár Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, érdekes ajándékozási sorokkal (dedikált?)
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2187804
15562
396
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hajdú-Bihar. Bp., 1978., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Kádár János látogatása Hajdú-Bihar megyében c. prospektussal. Kiadói papírkötés. Dr. Szabó Imre, a Hajdú-Bihar m. Tanács elnökének, az előszó írójának dedikációjával
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2211390
15563
396
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Örsi Julianna: A Nagykunság 1848-49-ben. Karcag, 1998, Barbaricum Könyvműhely. Papírkötésben, szép állapotban. Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára jelent meg.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2211046
15564
396
0
100
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kibédi népballadák. Gyűjtötte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Ráduly János. Bukarest, 1975., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. 2211300
15565
396
0
100
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Borsod megye néprajzi irodalma III. 1968-1978. A miskolci Hermann Ottó Múzeum Néprajzi Kiadványai IX. Összeáll.: Fügedi Márta- Viga Gyula. Szerk.: Bodó Sándor. Miskolc, 1979, a miskolci Herman Ottó Múzeum kiadása. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream
During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment