15598.
396. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Barcza Gedeon-Tóth László: Tanulj sakkozni. 1951, Sport Lap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinc, foltos, kopottas állapotban.