17780.
396. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
2 400 HUF
Vasúthistória évkönyv 1989. Szerk.: Mezei István. Bp., 1989, Közdok. 612 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. Példányszám: 1000.