https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 316

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Jaromír John: Esték a szalmazsákon. Ford.: Babos László. Jindrich Krejca illusztrációival. hn.,1955, Csehszlovákiai Magyar Könyvkiadó. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.
18088.

Jaromír John: Esték a szalmazsákon. Ford.: Babos László. Jindrich Krejca illusztrációival. hn.,1955, Csehszlovákiai Magyar Könyvkiadó. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Löwy Árpád (Dr. Réthy László) válogatott versei. Arad, 1919, Löwy barátai, 143 p. Első kiadás. Átkötött kissé kopott egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, dohány szagú.
18089.

Löwy Árpád (Dr. Réthy László) válogatott versei. Arad, 1919, Löwy barátai, 143 p. Első kiadás. Átkötött kissé kopott egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, dohány szagú.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
8
Máté Imre: Yotengrit. A rábaközi tudók (sámánok) szellemi hagyatéka. I-II. kötet. Győr/Bp., 2004/2005, Palatia/Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18090.

Máté Imre: Yotengrit. A rábaközi tudók (sámánok) szellemi hagyatéka. I-II. kötet. Győr/Bp., 2004/2005, Palatia/Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Rádió évkönyv 1935. Szerk. Clementis Ervin. (Bp., 1934), Athenaeum. 192 p. Szövegközti képekkel. A ,,felolvasók: Gerevich Tibor, Dutka Ákos, Zsindely Ferenc, Ybl Ervin, Kristóf Károly, Kárpáti Aurél, Sztrókai Kálmán, Hunyady Sándor, Magyar Elek, Császár Elemér,...Kiadói, kopott egészvászon kötésben
18091.

Rádió évkönyv 1935. Szerk. Clementis Ervin. (Bp., 1934), Athenaeum. 192 p. Szövegközti képekkel. A ,,felolvasók": Gerevich Tibor, Dutka Ákos, Zsindely Ferenc, Ybl Ervin, Kristóf Károly, Kárpáti Aurél, Sztrókai Kálmán, Hunyady Sándor, Magyar Elek, Császár Elemér,...Kiadói, kopott egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Tamási Áron: Ábel Amerikában. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos lapok/lapszélek.
18092.

Tamási Áron: Ábel Amerikában. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos lapok/lapszélek.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Toldy-könyvtár 4 klf száma (1.,2.,6, 7.): Gróf Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem (szemelvények). Gyöngyösi István: Márssal társalkodó Murányi Vénus. Kármán József: Fanni hagyománya. Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya. Budapest, A Magyar Jövő Ifjúsági Irodalom Részvénytársaság kiadása, 1922-1923. Papírkötésben, az egyiken szakadással.
18093.

Toldy-könyvtár 4 klf száma (1.,2.,6, 7.): Gróf Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem (szemelvények). Gyöngyösi István: Márssal társalkodó Murányi Vénus. Kármán József: Fanni hagyománya. Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya. Budapest, A Magyar Jövő Ifjúsági Irodalom Részvénytársaság kiadása, 1922-1923. Papírkötésben, az egyiken szakadással.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Bartalis Imre: Üzenet a harmadik évezred emberének. Életmozaikok. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Accordia. Kiadói papírkötés.
18094.

Bartalis Imre: Üzenet a harmadik évezred emberének. Életmozaikok. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Accordia. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Balassa József: A magyar nyelv életrajza. Bp., 1937, Renaissance. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
18095.

Balassa József: A magyar nyelv életrajza. Bp., 1937, Renaissance. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Széchényi István: Hitel. Szemelvények. Bev. s jegyzetekkel ellátta: Gyulai Ágost. Magyar Könyvtár 1001-1003. Bp.,én.,Lampl (Wodianer F. és Fiai Rt.) Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, ezt leszámítva jó állapotban. + Széchényire vonatkozó cikkekkel.
18096.

Széchényi István: Hitel. Szemelvények. Bev. s jegyzetekkel ellátta: Gyulai Ágost. Magyar Könyvtár 1001-1003. Bp.,én.,Lampl (Wodianer F. és Fiai Rt.) Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, ezt leszámítva jó állapotban. + Széchényire vonatkozó cikkekkel.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Az Aradi Kölcsey Egyesület 3 db kiadványa: Kiss László: Képek és szemelvények Borossebes város múltjából, Brittich Erzsébet: Seregély az almafán, Matekovits Mihály-Ujj János: A minoriták Aradon. Arad, 2013-2014, Kölcsey Egyesület. Kiadói papírkötés. A szerzők által dedikált példányok!
18097.

Az Aradi Kölcsey Egyesület 3 db kiadványa: Kiss László: Képek és szemelvények Borossebes város múltjából, Brittich Erzsébet: Seregély az almafán, Matekovits Mihály-Ujj János: A minoriták Aradon. Arad, 2013-2014, Kölcsey Egyesület. Kiadói papírkötés. A szerzők által dedikált példányok!

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Hajó Banzhaf: Tarot. Mindennapi bölcsessége. Ford.: Makra Júlia. Bp., 2005., Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés.
18098.

Hajó Banzhaf: Tarot. Mindennapi bölcsessége. Ford.: Makra Júlia. Bp., 2005., Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Fried István: Kelet- és Közép-Európa között. Közös Dolgaink. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói papírkötés.
18099.

Fried István: Kelet- és Közép-Európa között. Közös Dolgaink. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment