4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
[Pauly Károly: Magyar tiszti írásmód a polgári igazgatás és törvénykezés szótárával. A magyar ifjuságnak használására kiadta --. Buda, 1827, M. Kir. Universitás' betűivel),] 340+2+4 p. Átkötött modern félvászon-kötésben, a címlap és a 341. oldal lapja hiányzik, a 36. oldalig sérült, hiányos, restaurálásra, pótlásra szoruló lapokkal, foltos lapokkal, egy lapon ceruzás firkával (205.)