https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Judaica Number of items: 23
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2215243
17795
396
0
19000
Books: Judaica
Other collectibles
Tel Talpios c. váci zsidó újság évfolyama David Katzburg. szerk. 5669. (1909) modern nyl kötésben.
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
2381079
17796
396
0
3600
Books: Judaica
Other collectibles
Dr. Hertzka Tivadar: Szabadföld. A jövő korszak társadalmi képe. Székesfehérvár, 1893, Klökner Péter. Sérült kiadói papírkötésben
Starting price:
3 600 HUF
2405855
17797
396
0
2000
Books: Judaica
Other collectibles
Kecskeméti Ármin: A zsidó irodalom története I-II. köt. Bp., 1994., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Starting price:
2 000 HUF
2410508
17798
396
0
1200
Books: Judaica
Other collectibles
Szentírás a család és az iskola részére. I. köt.: A Tóra öt könyve. Szerk.: Frenkel Bernát. E. M. Lilien rajzaival. Bp., én., Szerkesztői kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.
Starting price:
1 200 HUF
2407443
17799
396
0
1600
Books: Judaica
Other collectibles
Roger Garaudy: Az izraeli politikát megalapozó mítoszok. Ford.: Mónus Áron. Hódmezővásárhely, 1998, Interseas Editions. 284 p. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítóval.
Starting price:
1 600 HUF
2407392
17800
396
0
1600
Books: Judaica
Other collectibles
Hargittai István: Az öt világformáló marslakó. Bp., 2006, Vince Kiadó. 397 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
1 600 HUF
2405900
17801
396
0
1000
Books: Judaica
Other collectibles
Huth Péter: A nyughatatlan ember. Aki Auschwitz poklából a legmagasabb csúcsokig jutott. Ford.: Matuscsák Tamás. Összegyűjtötte: Robert Parienté. Elie Wiesel előszavával. Pécs,2011,Alexandra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2405520
17802
396
0
1400
Books: Judaica
Other collectibles
"A tanítás az élet kapuja." Tanulmányok az Országos Rabbiképző Intézet fennállásának 120. évfordulója alkalmából. Mórija Könyvek. Bp., 1999, Universitas-Országos Főrabbi Hivatal. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
Starting price:
1 400 HUF
2405298
17803
396
0
1400
Books: Judaica
Other collectibles
A drágakő. Példázatok, elbeszélések, mesék az ősi zsidó hagyományok alapján. B'nai B'rith könyvek I. Bp.,1993., Logos. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2412604
17804
396
0
1000
Books: Judaica
Other collectibles
Nathaniel Katzburg: Zsidópolitika Magyarország. 1919-1943. Hungarica Judaica 2. Bp., 2002., Bábel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 000 HUF
2405439
17805
396
0
1000
Books: Judaica
Other collectibles
Mónus Áron: Összeesküvés: A nietzschei birodalom. A szabadkőműves bűnszövetkezet. Isle of Man, 1994. Interseas. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
2412726
17806
396
0
1000
Books: Judaica
Other collectibles
2 db auschwitzi haláltáborral kapcsolatos kalauz: Kazimierz Smolen: Auschwitz 1940-1945. Múzeumi kalauz. 1979, Katowice, Krajowa Agencja Wydawnicza. 5. kiadás. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztott gerinccel. + Kazimierz Smolen: Auschwitz (Oswiecim) 1940-1945. Múzeumi kalauz. H.n., 1966, k.n.. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé laza ragasztott kötéssel, néhány ceruzás jelöléssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment