13386.
396. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Kardos István: Harmonika iskola I. köt. Bp., 1958, Zeneműkiadó. Hatodik kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.