Maps

Number of items: 86

cca 1900 Filoxera elterjedése Magyarországon, Pallas Nagy Lexikona, szélén szakadásokkal, 24×30 cm
13353.

1 200 HUF
Karte der europäischen Türkey, Verlag von Arlaria & Comp. Wien, szakadásokkal, 55×147 cm
13354.

1 000 HUF
10
cca 1880-1890 Európa vasúti és gőzhajózási térképe (Eisenbahn und Dampfschiffroutenkarte von Europa, bearbeitet von J. Franz). 1:3000000, 135×178 cm. Vászonra kasírozva, egy kb. 18 cm hosszú szakadással, szélén kisebb sérülésekkel, hiányokkal.
13355.

44 000 HUF
118,92
129,41
Freizekarte Österreich 1-14., 1:100.000, Hofer, 14 részes Ausztria térkép,műanyag tokban, jó állapotban.
13356.

3 000 HUF
1951 A Szovjet Szocialista Köztársaságok Szövetsége térkép, sérült, 108×158 cm
13357.

2 000 HUF
A Trianoni Magyarország 1918-1922 között. Hadműveletek az ország területén. Nagy méretű hadtörténeti plakát, térkép. 90x70 cm
13358.

3 000 HUF
22
Magyarország közigazgatási térképe, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1: 900 000, szakadásokkal, 82×116 cm
13359.

10 000 HUF
27,03
29,41
A magyarországi nyelvterületek, szigetek és nyelvmedencék Északnyugaton, tervezte Balogh Pál, rajzolta: Br. Proff Kocsárd, melléklet a Népfajok Magyarországon című dolgozathoz, kiadja: Hornyánszky, szakadásokkal, 88×95 cm
13360.

10 000 HUF
27,03
29,41
1940 Debreen thj. f. szab. kir. város térképe, 1:20 000, kiadja: Antalfy József, M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 46×33 cm
13361.

4 000 HUF
9
cca 1840-1850 Übersichts Blatt von Österreich u. Preussen, Osztrák-Magyar Monarchia és Poroszország térképe, Johann Georg Galletti: Allgemeine Weltkunde c. kiadványból, kézzel színezett acélmetszet, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20,5x25 cm
13362.

cca 1840-1850 'Übersichts Blatt von Österreich u. Preussen', Osztrák-Magyar Monarchia és Poroszország térképe, 'Johann Georg Galletti: Allgemeine Weltkunde' c. kiadványból, kézzel színezett acélmetszet, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20,5x25 cm

8 000 HUF
1943 Nagyvárad Horthy István ONCSA telep beépítési vázlatterve. 2 db térkép, terv 47x31 cm
13363.

5 000 HUF
Dr. Kogutowicz Károly iskolai atlasza. VIII. kiadás. 36 oldal színes térképekkel + melléklet. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, é.n. Sérült papírkötésben.
13364.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF