Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 168

Gáti Gábor (1937-) 1984. MÉE Pápa / Vak Bottyán Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo PP2
30560.

Gáti Gábor (1937-) 1984. "MÉE Pápa / Vak Bottyán" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo PP2

1 400 HUF
Győrfi Sándor (1951-) 1992. Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye piedfort Br és Br emlékérem pár (42,5mm) + Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye piedfort Ag és Ag emlékérem pár (35,95g és 70,94g/0.835/42,5mm) + Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye aranyozott piedfort Br és aranyozott Ag emlékérem pár (36,32g/0.835/42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP) patina
30561.

Győrfi Sándor (1951-) 1992. "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" piedfort Br és Br emlékérem pár (42,5mm) + "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" piedfort Ag és Ag emlékérem pár (35,95g és 70,94g/0.835/42,5mm) + "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" aranyozott piedfort Br és aranyozott Ag emlékérem pár (36,32g/0.835/42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP) patina

40 000 HUF
108,11
117,65
Győrfi Sándor (1951-) / Szabó Géza (1939-) 1998. Jász -Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat Díszérme kétoldalas Ag emlékérem (102,44g/0.925/62mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30562.

Győrfi Sándor (1951-) / Szabó Géza (1939-) 1998. "Jász -Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat Díszérme" kétoldalas Ag emlékérem (102,44g/0.925/62mm) T:1 (eredetileg PP) patina

30 000 HUF
81,08
88,24
Győrfi Sándor (1951-) / Szabó Géza (1939-) 1998. Jász -Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat Díszérme kétoldalas Ag emlékérem (90,80g/0.925/62mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30563.

Győrfi Sándor (1951-) / Szabó Géza (1939-) 1998. "Jász -Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat Díszérme" kétoldalas Ag emlékérem (90,80g/0.925/62mm) T:1 (eredetileg PP) patina

24 000 HUF
64,86
70,59
Horváth Sándor (1939-) 2008. Giacomo Puccini (1858-1924) születése 150. évfordulójára kétoldalas, öntött Br plakett (98mm) T:1-
30564.

Horváth Sándor (1939-) 2008. "Giacomo Puccini (1858-1924) születése 150. évfordulójára" kétoldalas, öntött Br plakett (98mm) T:1-

8 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo BP22
30565.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BP22

1 200 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly Ag emlékérem (27,91g/0.640/42,5mm) T:1,1-  Adamo KE19
30566.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" Ag emlékérem (27,91g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo KE19

4 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. MÉE Szombathelyi Csoportja - Berzsenyi Dániel / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Szombathelyi Csoportja Br emlékérem (42,5mm) T:2  Adamo SH6
30567.

Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi Csoportja - Berzsenyi Dániel / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Szombathelyi Csoportja" Br emlékérem (42,5mm) T:2 Adamo SH6

1 200 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1984. Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SH5
30568.

Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SH5

1 200 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. X. Miskolci Filmfesztivál 1969 kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (111mm) T:2 Hungary 1969. 10th Film Festival of Miskolc 1969 two-sided Br commemorative medal in original case. Sign.: Gyula Kiss Kovács (111mm) C:XF
30569.

4 000 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja Br díjplakett eredeti tokban, szignó nélkül (82x118mm) T:2
30570.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja" Br díjplakett eredeti tokban, szignó nélkül (82x118mm) T:2

3 000 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja Br díjplakett eredeti tokban, szignóval (82x118mm) T:2
30571.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja" Br díjplakett eredeti tokban, szignóval (82x118mm) T:2

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF