Art-ceramics Number of items: 104
2336362
11061
395
Art-ceramics
Other collectibles
Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan. 34,5 cm
2 600 HUF
2402209
11062
395
Art-ceramics
Other collectibles
8 db kerámia rózsás szalvétagyűrű, kis lepattanásokkal, kopásokkal, 3,5x3,5 cm
3 000 HUF
2402227
11063
395
Art-ceramics
Other collectibles
7 db kék mázas kerámia tálka, kétféle mintával, d: 11 cm és 10,5 cm + 7 db kis kanál kerámia nyéllel, h: 15 cm. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel, hibákkal
3 000 HUF
2400880
11064
395
Art-ceramics
Other collectibles
2 db osztrák kerámia söröskorsó (Innsbruck, Wieninger Bier), matricásak, az egyik jelzett, 0,5 l, m: 13 cm
1 200 HUF
2400896
11065
395
Art-ceramics
Other collectibles
Aszútörköly pálinka mázas kerámia kulacs, matricás, Nagy-Magyarország címeres díszítéssel, kis kopással, 16,5x12,5x6 cm
1 000 HUF
2402889
11066
395
Art-ceramics
Other collectibles
Erdélyi mázas kerámia bokály, halász mintával, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, kisebb hibákkal, m: 19 cm
4 000 HUF
2402589
11067
395
Art-ceramics
Other collectibles
GL jelzéssel. Kerámia díszváza. Mázas kerámia, hibátlan d: 18 cm, m: 14 cm
3 000 HUF
2402270
11068
395
Art-ceramics
Other collectibles
Beve jelzéssel: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan 24x17 cm
3 000 HUF
2396230
11069
395
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművész kerámia váza. Pókhálós díszítéssel. Jelzett. kézzel festett, hibátlan 21 cm
4 000 HUF
2396235
11070
395
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművész kerámia váza. Jelzett. kézzel festett, hibátlan 24 cm
3 000 HUF
2403270
11071
395
Art-ceramics
Other collectibles
Halász figura, mázas kerámia, WBV jelzéssel, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm, h. 12 cm
1 800 HUF
2395853
11072
395
Art-ceramics
Other collectibles
Limoges - Porcelain d'Auteuil La Becasse - erdei szalonkás tál. Matricás, jelzett, hibátlan. 18x18 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035