Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 67

1956. B.T.S.B. (Budapesti Testnevelési és Sportbizottság) Természetjáró CS.B. - Női II. oszt. zománcozott fém jelvény (27x30mm) T:1-
31552.

1956. "B.T.S.B. (Budapesti Testnevelési és Sportbizottság) Természetjáró CS.B. - Női II. oszt." zománcozott fém jelvény (27x30mm) T:1-

3 000 HUF
1957. Vörös Csillag Érdemrend aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1 Hungary 1957. Order of The Red Star gilt, enamelled Br decoration on ribbon C:UNC NMK 611.
31553.

1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1 Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon C:UNC NMK 611.

30 000 HUF
81,08
88,24
1958. V és XX Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága Br és aranyozott Br kitüntetések mellszalaggal T:2,2- patina
31554.

1958. "V és XX Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" Br és aranyozott Br kitüntetések mellszalaggal T:2,2- patina

1 200 HUF
~1960. Nehézipar Kiváló Dolgozója zománcozott, aranyozott fém jelvény + ~1970. Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény T:2
31555.

~1960. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém jelvény + ~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény T:2

1 600 HUF
~1960-1970. Szivárvány Áruház zománcozott jelvény (25x34mm) T:1-,2
31556.

~1960-1970. "Szivárvány Áruház" zománcozott jelvény (25x34mm) T:1-,2

1 000 HUF
17
1964. Munka Érdemrend ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsáv nélkül, eredeti tokban + 1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 és 25 év után, zománcozott Br kitüntetések mellszalagon, egyik szalagsávval, sérült díszdobozokban + 1982. A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozata zománcozott ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, sérült dísztokban, adományozói okirattal T:1-,2
31557.

1964. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsáv nélkül, eredeti tokban + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 20 és 25 év után, zománcozott Br kitüntetések mellszalagon, egyik szalagsávval, sérült díszdobozokban + 1982. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozata" zománcozott ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, sérült dísztokban, adományozói okirattal T:1-,2

2 400 HUF
1966. Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó zománcozott kitüntető jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal, eredeti tokban T:1-,2
31558.

1966. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott kitüntető jelvény miniatűrrel, igazolvánnyal, eredeti tokban T:1-,2

4 000 HUF
1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1970. Liberation Jubilee Medal golded, enamelled Br decoration, with ribbon C:XF NMK 712.
31559.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon C:XF NMK 712.

1 200 HUF
1970. Árvízvédelemért Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1 NMK 663.
31560.

1970. "Árvízvédelemért" Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1 NMK 663.

1 400 HUF
~1970. Eredményes Munkáért zománcozott fém tűzoltó kitüntetés (37mm) T:2
31561.

~1970. "Eredményes Munkáért" zománcozott fém tűzoltó kitüntetés (37mm) T:2

1 200 HUF
~1970. Kiváló Ifjú Szakmunkás fém jelvény (2x) + Kiváló Ifjú Munkás fém jelvény (2x) + Élelm. M. Sütőipari V. - Törzsgárda zománcozott fém jelvény T:1-,2
31562.

~1970. "Kiváló Ifjú Szakmunkás" fém jelvény (2x) + "Kiváló Ifjú Munkás" fém jelvény (2x) + "Élelm. M. Sütőipari V. - Törzsgárda" zománcozott fém jelvény T:1-,2

1 000 HUF
1983. Munka Érdemrend ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban T:1-,2 NMK 600.
31563.

1983. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban T:1-,2 NMK 600.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF