17361. 395. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
llyés Gyula: Puszták népe. Bp.,(1936),Nyugat, (Hungária-ny.), 287+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként néhány apró foxing folttal, máskülönben jó állapotban.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf