Váradi Antal: Jelmeztan a különféle nemzetek ruházatának rövid leírása a történeti fejlődés alapján. Kertschmar A., Falke J. és Racinet nyomán... összeáll. -- --.
Bp., 1884. ifj. Nagel. 90 l. 1 sztl. lev. 16 t. (jelzemtervek 8 levélen.) /Országos Színészeti Tanoda Tan- és Segédkönyvei. Újrakötött papírkötésben. Ritka!
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrált kiadvány. Kiadói papírkötésben, magyar, olasz, román és német nyelven, 43x33 cm,
Frank János: Szabó Vladimir. Bp., 1976, Corvina, 8 p.+12 t (ofszet reprodukciók). Magyar, angol, francia, és német nyelven. Kiadói papír mappa, hiánytalanul, a mappán apró szakadással, de alapvetően jó állapotban.
Martyn Ferenc Fodor Attila László István. H.n., é.n. (1984 körül), k.n., 3 p.+11 t (egy tábla hiányzik, ofszet reprodukciók). Kiadói papír mappa, a mappán apró foltokkal, de alapvetően jó állapotban.
Geskó Judit (szerk.): Cézanne és a múlt. Hagyomány és alkotóerő. Bp., 2012, Szépművészeti Múzeum. 527p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval
Szunyoghy András Dr. Fehér György: Kis rajziskola. Művészeti összehasonlító anatómia. Bp., 2004. Novella kiadó. Egészvászon kötésben, kiadói papírborítóval
Nádai Pál: Az iparművészet Magyarországon. A könyv művészi díszítése Kozma Lajos munkája. Bp.,[1920],Bíró Miklós, 143+1 p.+16 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérülésnyommal.
"Ebből a könyvből készült 1100 kötött példány félfamentes papíroson és 100 számozott példány famentes csontpapíron, amatőr-kötésben, a szerző aláírásával." Számozatlan példány!
Benne Kozma Lajosról szóló fejezettel.