Photo

Number of items: 429

1906 Herrmann J. és fiai kádárüzem munkatársairól készült fotó, historizáló mintájú kartonon, fotó kopott, karton kissé foltos, 17,5x23 cm
12968.

4 000 HUF
cca 1940-50 össz. 132 db családi fotó albumban, sok balatoni felvétellel a tóról, hajókról, vitorlásokról stb., album borítója elvált
12969.

2 000 HUF
cca 1958 Budapest, kézi színezésű fénykép, 23,5x17 cm
12970.

1 600 HUF
1924 Budapest, Wekerle-telep, Winkler fényképész műtermében készült vintage fotó, 23x17,3 cm, karton 27x19 cm
12971.

1 600 HUF
1924 Siófoki esküvői csoportkép, feliratozott vintage fotó, 11,5x17 cm, karton 18,8x23 cm
12972.

1 600 HUF
1928 Tóváros, a IV. B. osztály csoportképe, hátoldalán nevesítve mindenki, a képen elfoglalt helye szerint, Kaksa fényképész felvétele, 11,2x17 cm, karton 16,5x25 cm
12973.

1 600 HUF
1930 Házi farsangi bál, a hátoldalon felsorolva a csoportképen szereplők neve, vintage fotó, 11,5x17 cm, karton 16,8x24,8 cm
12974.

1 600 HUF
1934 Kaposvár, a IV. A. osztály növendékei, a vintage fotó hátoldalán nevek, aláírások, Kozma Márton fényképész pecsétjével jelzett, 15,8x23 cm, karton 21x28,2 cm
12975.

1 600 HUF
1941. november 16. A Budai Katolikus Kör táncos rendezvényén készült csoportkép, feliratozott és pecséttel jelzett vintage fotó, 15x23 cm
12976.

1 600 HUF
1928 Magyaróvár, a kegyesrendi reálgimnáziumban végzett tanulók és tanáraik, a kép hátoldalán mindenki nevesítve, a sorokban elfoglalt helyük szerint, Kumpf Antal fényképész hidegpecsétjével jelzett, 15,5x23,5 cm, karton 18x28,5 cm
12977.

1 600 HUF
cca 1922 Győr, Langsfeld fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 28x18 cm
12978.

1 600 HUF
Nőrablás, színpadi jelenet, fotó, felületén törésnyom, 20×20 cm
12979.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF