Flea Market

Number of items: 608

Réz habüst, kopásokkal, d: 23 cm
11736.

3 000 HUF
9
Réz kiöntő, kis kanna, kerek dobozka, a kanna fa fogóval, mind kopott, m: 6, 18 és 21 cm
11737.

4 000 HUF
2 db csengetős üveg söröskorsó, Csengetésre kérem utántölteni!, az egyik csengője kopott, rozsdás, m: 16 cm
11738.

2 db csengetős üveg söröskorsó, "Csengetésre kérem utántölteni!", az egyik csengője kopott, rozsdás, m: 16 cm

3 400 HUF
9,19
10,00
Kacsás design réz tál. Indiai. 22 cm
11739.

2 000 HUF
Gustav Klimt - Julius Meinl fém kávés doboz 21 cm + 2 kis fém teás doboz
11740.

2 600 HUF
7,03
7,65
Orchid Design angol só és borsszoró eredeti dobozában. Ezüstözött fém. / English salt & pepper shakers silver-plated in original box:
11741.

4 000 HUF
Nyugatnémet design barométer, hőmérő, páratartalom mérő földgömb formában. 21 cm Hőmérő nem működik
11742.

4 000 HUF
Sunpak japán automata villanó fényképezőgéphez, töltővel, működik, 6 db ceruzaelemmel is működőképes
11743.

3 000 HUF
Tonak 6606 típusú vadászkalap, makk díszítéssel, apró kopásnyomokkal, kopott, méret: 55
11744.

2 000 HUF
Régi kézi tükör fém kerettel, fa nyéllel és hátsó résszel, intarziás díszítéssel, korának megfelelő állapotban, a fújt üveg, foltos, de napi használatra alkalmas, h: 30 cm
11745.

6 000 HUF
Szecessziós Mucha nyomat, üvegezett keretben 41x26 cm
11746.

3 000 HUF
Nád dobozka tetővel, jó állapotban, m: 12, h: 20 cm, sz:7 cm
11747.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF