Photo

Number of items: 349

1980 Kádár János (1912-1989) politikust országgyűlési képviselőnek jelölik Angyalföldön, vintage sajtófotó, 16,5x14 cm
12724.

1 600 HUF
cca 1940-43 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról: Somogyi Erzsi, Uray Tivadar, Lukács Margit, Tőkés Anna; hátoldalán feliratozott, datált és Wellesz Ella fotográfus bélyegzőjével  jelzett felvétel, egyik hullámos, másik sarkaiban törésnyomokkal, 16,5x11,5 és 18x11,5 cm közötti méretben
12725.

1 000 HUF
cca 1960 Fidel Castro kubai miniszterelnököt nemzetközi Lenin békedíjjal tüntetik ki, vintage sajtófotó, 16,8x19,9 cm
12726.

1 600 HUF
1976 Kádár János és Biszku Béla koszorúzási ünnepségen a Hősök terén, vintage sajtófotó, 19,5x17,5 cm
12727.

1 600 HUF
cca 1920 Beregi Oszkár (1876-1965) színész, kabinetfotó körbevágott kartonon. 19x11,5 cm
12728.

5 000 HUF
1985 Kádár János (1912-1989) politikus az MSZMP XIII. Kongresszusán, vintage sajtófotó, 16,5x16,7 cm
12729.

1 600 HUF
1979 Kádár János (1912-1989) politikus fogadta az ENSZ főtitkárát, Kurt Waldheimet, vintage sajtófotó, 16,6x24,5 cm
12730.

1 600 HUF
1986 Kádár János (1912-1989) politikus gyárlátogatáson, vintage sajtófotó, 15,3x19,5 cm
12731.

1 600 HUF
cca 1968 Latinovits Zoltán (1931-1976) színművész a rádióstúdióban, a színpadon és a Tanulmány a nőkről c. filmben, 3 db vintage fotó, 20x24,1 cm és 10,4x14,4 cm között
12732.

2 000 HUF
cca 1949 Rákosi Mátyás propaganda fal és egy eseményen való megjelenése, 2 db fotó (a kisebb vintage kópia, a sajtófotó későbbi nagyítás), 24x18 cm és 3,2x4,7 cm
12733.

1 600 HUF
5 színész, színpadi és filmfotó (Latinovits Zoltán, Domján Edit, Hupikék törpikék és a csodafurulya), 14,5×9,5 és 18×24 cm
12734.

1 200 HUF
cca 1965 Bruno Kreisky osztrák külügyminiszter, későbbi kancellár magyar fogadáson egy beazonosítandó személlyel, hátoldalán feliratozott és Leo Rosenthal pecséttel jelzett vintage fotója, törésnyommal, 25x20 cm / Bruno Kreisky Austrian minister of foreign affairs, later chancellor, photo
12735.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF