Books: Religion

Number of items: 41

Császár István - Soós Viktor Attila: Magyar Tarzíciusz. Brenner János élete és vértanúsága 1931-1957- Kőszeg, 2003, Projekt Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17769.

1 000 HUF
Török József (Szerk.): Mivégett vagyunk - Emlékkönyv Bolberitz Pál 60. születésnapjára. Bp., 2001, Ecclesia. Megjelent 1000 példányban, kézzel számozva (83/1000). Kiadói papírkötés.
17770.

2 000 HUF
17771.

1 000 HUF
Barna Gábor: Búcsújáró és kegyhelyek Magyarországon. Bp., 1990, Panoráma. Kiadói papírkötés.
17772.

1 200 HUF
Bangha Béla S. J.: Magyar Jezsuiták Pombal börtöneiben. Egy fejezet a Magyar Jézus-társaság múltjából. Magyar Kultúra Könyvtár 10. szám. Bp, 1937, a Pázmány Péter Irodalmi Társaság kiadása. Papírkötésben, kissé szakadt borítóval és sérült gerinccel.
17773.

1 000 HUF
17
17774.

800 HUF
Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus népi imádságok. Bp., 1976, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
17775.

1 200 HUF
Mert ezt Isten hagyta... Tanulmányok a népi vallásosság köréből. Szerk.: Tüskés Gábor. Bp., 1986, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17776.

"Mert ezt Isten hagyta..." Tanulmányok a népi vallásosság köréből. Szerk.: Tüskés Gábor. Bp., 1986, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

1 400 HUF
Illyés András: Keresztyeni eletnek peldaja avagy tüköre, az az: a szentek elete...  Nagy-Szombatban, 1743. Akadémiai Bötűkkel. Erősen hiányos, sérült példány. Első 20 oldal és utolsó 12 oldal hiányzik, korabeli sérült fatáblás kötésben
17777.

Illyés András: Keresztyeni eletnek peldaja avagy tüköre, az az: a' szentek elete... Nagy-Szombatban, 1743. Akadémiai Bötűkkel. Erősen hiányos, sérült példány. Első 20 oldal és utolsó 12 oldal hiányzik, korabeli sérült fatáblás kötésben

3 000 HUF
18
A Jordánszky-kódex. Magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. [1516-1519.] Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. Benne: Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához. Bp.,1984, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17778.

2 000 HUF
Fogarasi Klára (szerk.) : Isten házai és szolgái. Katolikus misszionáriusok és missziók világa a 19. században, korabeli fényképeken. 183p. Bp., é.n., Agroinform. Kiadói papírkötés.
17779.

1 800 HUF
2 db könyv - Vekerdi József: Buddha beszédei. Bp., 1989, Helikon. + Téchy Olivér: Buddha. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17780.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF