Number of items: 295

Radnóti Koszorúja. Magyar költők versei Radnóti Miklósról. Vál., szerk. és az utószót írta: Z. Szabó László. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Győr, 1979, Győr-Sopron Megye Tanácsa. Kiadói papírkötés.
17984.

1 200 HUF
Zentai György: Akar zsenit nevelni? hn.,én., Pátria-ny., 46+1 p. Kiadói papírkötés.
17985.

1 000 HUF
Balogh Elemér-Kerényi Imre: Csíksomolyói passió. Bp., 1982, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17986.

1 000 HUF
Elie Wiesel: Az éjszaka. Ford.: Balabán Péter. Bp.,1990,Láng. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal.
17987.

1 000 HUF
Forintos Anna: Csendességben. Versek, festmények, rajzok. A szerző, festőművész, Forintos Anna (1937-) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1990, Könyvkötő Szövetkezet-ny. Szerzői kiadás. Illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
17988.

1 400 HUF
Valéry, Paul: Európa nagysága és hanyatlása. Bp., 1945, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, megjegyzésekkel, sarkai kissé hiányosak.
17989.

1 000 HUF
Tábori Pál: A sánta dervis - Egy csodálatos élet regénye. A magyar ifjúság könyvei 18. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17990.

1 200 HUF
Németh László: Móricz Zsigmond. Bp., 1943, Turul, (Jövő-ny.), 111 p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.
17991.

Németh László: Móricz Zsigmond. Bp., 1943, Turul, ("Jövő-ny."), 111 p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.

1 600 HUF
17992.

1 400 HUF
Egyiptomi álmoskönyv. Budapest, é.n. Képzőművészeti. Kiadói papírkötés.
17993.

1 200 HUF
16
17994.

1 000 HUF
Nagy Sándor Kászon: Lelkünk tovább él. Bp., 1990. Szabad Tér. Kiadói papírkötés.
17995.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF