Books: Architecture, Art

Number of items: 211

8 db képzőművészeti katalógus: Tisztelet Gyarmathy Tihamérnak, Domanovszky Endre emlékkiállítás, Bráda Tibor, Nagy Éva, Medgyessy-Kovács Gyula, Bujdosó Ernő, Giricz Máté, Expressiv. Kiadói papírkötés.
16630.

1 400 HUF
Matzon. Matzon Ákos munkái 1994-2004. Szeged 2004. Csak 1000 pld. Kiadói kartonált papírkötésben.
16631.

1 000 HUF
Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő építészmérnök, tanár előadásaihoz. Kézirat. Bp, é.n. Vörösváry Sokszorosítóipar. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóban, kissé szakadozott borítóval, de egyébként jó állapotban.
16632.

1 400 HUF
P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Budapest, 1976, Gondolat. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, sérült javított papír védőborítóban.
16633.

1 200 HUF
Timon Kálmán: Pap László. Építész Monográfiák. Bp., 1996, Országos Műemlékvédelmi Hivatal Magyar Építészeti Múzeum. Fekete-fehér, és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban. Megjelent 1000 példányban.
16634.

1 200 HUF
Szántó Tibor: A szép magyar könyv. 1473/ 1973. Az ötszáz éves magyar könyvművészet képeskönyve. Bp, 1974, Akadémiai Kiadó. Fekete- fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, nylon- védőborítóval. Jó állapotban, Dienes Ö. István (1906-1986) tulajdonosi aláírásával.
16635.

1 200 HUF
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
16636.

1 400 HUF
16637.

3 600 HUF
9,73
10,59
16638.

800 HUF
Dmitry Sarabyanov-Grigory Arbuzov: Valentin Serov. Paintings, Graphic, Leningrad, 1982. Aurora. 377p. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, tékával.
16639.

1 600 HUF
16640.

1 200 HUF
Veress Pál 1920-1999. Bp., 2003. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
16641.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF