12295. 394. Closed Online auction Toys, board-games
1 000 HUF
10
0 HUF
Titanic játékhajó, lemez, indiai, kopásnyomokkal, eredeti sérült és foltos kartondobozában, h: 34,5 cm, m: 8 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert